Ardbeg 10 yo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Nethar »


Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Hunter »

Obrázek
Chuť:Klasický zástupce produkce z Islay.Barva relativně světlá.V této whisky najdete kouř, rašelinu, silnou kávu,částečně určitou ovocitost.Je velmi silná a hutná.Dokončení jódové.
Body:87
Jim Murray hodnotí 97/100, Michael Jackson 85/100.
Mé hodnocení 87/100.Určitě mohu doporučit.
Cena u topalkoholu 938,- Kč.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od čolek »

Zdravím všechny na fóru jakožto nový člen :)

10letá Ardbečka je neuvěřitelně dobré pití, je to jako rozkousat kostku uhlí a zapít etanolem :D Škoda, že všechny Ardbegy nahoru od této už lezou podstatě do peněz, naštěstí se Blasda a Uigedail ještě dají, ale taková Supernova, mmm :twisted:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Hunter »

Buď také zdráv a vítej na fóru! Aktivní členy zde vítáme s otevřenou náručí :D Co se týká Uigedail, brzy se zde asi dočkáme recenze...ale nebudu víc prozrazovat.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Króča »

2Čolek: vítej ;)
čolek

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od čolek »

Díky za přivítání! :)

Na recenzi Uigedailky se těším, doufám že se mi po ní trochu provětrá peněženka ;)
čolek

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od čolek »

A vlastně můžu připojit i mé poznámky:
Aroma:Pneumatiky od mokrého štěrku, škvára, silnice po dešti
Chuť:Suché a nasládlé
Dozvuk:Dehet, spousta kouře, starý komín, s kapkou vody sladovější, trochu Okena
Shrnutí:Na to že má 10 let, tak klobouk dolů! Zrovna jsem si ji nalél a je to nesmírně sexy zážitek. Krom výborné chuti to člověku vleje do žil i notnou dávkou drsné chlapskosti :D
Hodnocení:Nos - 9,5 / Tělo 8,5 / Závěr 9,5
Body:91
Naposledy upravil(a) čolek dne 14 kvě 2011, 14:43, celkem upraveno 1 x.
Króča

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Króča »

Jeden kolega jí přirovna k plynové masce :shock: :lol:
nok

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od nok »

Na recenzi Uigedail se rozhodně taky těším, četl jsem o ní samé chvály, tak doufám že místní zdatní recenzenti mi na ní udělají svými větami pořádnou chuť. Jinak čolkovi (ne)poetické až industriální charakteristiky typu "starý komín" "šterk - pneumatika" mě rozesmály :))) Ale nemyslím to nijak pejorativně, někdy jsou takové popisy ty nejpravdivější :)) Obávám se, jakej asi bude dopad na začátečníka, který si přečte spojistost Okena a Ardbeg 10y. Snad nebude mít tendenci filtrovat whisky přes patku chleba :))))
čolek

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od čolek »

nok píše:Na recenzi Uigedail se rozhodně taky těším, četl jsem o ní samé chvály, tak doufám že místní zdatní recenzenti mi na ní udělají svými větami pořádnou chuť. Jinak čolkovi (ne)poetické až industriální charakteristiky typu "starý komín" "šterk - pneumatika" mě rozesmály :))) Ale nemyslím to nijak pejorativně, někdy jsou takové popisy ty nejpravdivější :)) Obávám se, jakej asi bude dopad na začátečníka, který si přečte spojistost Okena a Ardbeg 10y. Snad nebude mít tendenci filtrovat whisky přes patku chleba :))))
Taky se občas směju co mě napadne, ale nechávám radši mozek vymýšlet co ho první napadne, kdybych se to snažil nějak uhladit, tak bych věděl, že to není ono :) A mě třeba "úchylné" charakteristiky moc lákají. Když by někdo napsal, že whisky voní jako "shnilé gumáky", musel bych si to koupit :D
Odpovědět