Nestville

Evropské whisky kromě Skotska a ČR, možná bude později rozděleno na jednotlivé země
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Nestville

Příspěvek od josé »

w_n.jpg
w_n.jpg (6.49 KiB) Zobrazeno 13640 x
3 letá blended obilná whisky z Nestville Distillery ve slovenském Hniezdne. loňská novinka. už se tu na fóru probírala. další info z tisku.
Web:http://www.nestville.sk/produkty/whisky-nestville/
Alkohol:40 %
Velikost:0.7l
Aroma:nasládlé, banán, rozinky, štiplavě svěží, kořenitost, dřevo, celkově velmi příjemně působící
Chuť:dřevo, višně v hořké čokoládě
Dozvuk:krátký, hořká čokoláda
Shrnutí:velice příjemné východní překvapení. nenáročné pití na večer. nenašel jsem nic nepříjemného, co vytknout. neurazí. ředěním nemá smysl. pouze zeslabí alkoholovou ostrost, která tak akorát balancuje na hranici mezi "vím, že piju alkohol" a "sprosté chlastovitosti". rozhodně by neškodilo u ostatních vjemů otočit volume trochu doprava. uvidíme za pár let, až se vytasí s víceletými variantami. každopádně zajímavý počin. cena? na topalkohol.cz 342Kč.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
bred

Re: Nestville (SK)

Příspěvek od bred »

Alkohol:40 %
Aroma:plno sviežeho ovocia typu jablka,čerešne,hrušky a pod.
Barva:
Body:74
Chuť:vyrazna drevnatosť, horkosť višní
Dozvuk:stredne dlhý, suchá drevnatosť
Shrnutí:vcelku piteľná whisky, mne osobne moc nechutila,prišla mi príliš horká v závere.myslím,že viac rokov v sude jej určite neuškodí
Shane

Re: Nestville

Příspěvek od Shane »

Velkost:2x0,7l
Aroma:zaciatok silno liehovy, potrebuje cas(viac casu), sladkost, ovocna postupne asi medova
Chuť:trocha drevnata, v celku alkoholova, ale visne tam neboli
Dozvuk:skor kratky, horkasty
Shrnutí:recenzia asi zodpoveda mnozstvu :mrgreen: a kedze na dobre sa oplati cakat, priznavam, ze single malt som este neokusil. no dufam, ze to bude ovela ovela lepsie, ako tento cudny pokus o whisky zo Slovenska
ulikos

Re: Nestville

Příspěvek od ulikos »

Už jsem ji měl možnost ochutnat,a tahle mi chutnala daleko víc než naše exempláře.Printer's se hodí maximálně do coly,Gold Cock 12y už nikdy více,Kromě Hammer Head 1989 kterou jsem ještě neměl.Mi připadá že češi dělat whisky neumí,nevím asi to je jen můj názor. :lol:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Nestville

Příspěvek od Hunter »

Dokud neochutnáš ty nové single malty od GoldCock, tak je nazatracuj. To je fakt někde jinde. A za rozumný peníz.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
ulikos

Re: Nestville

Příspěvek od ulikos »

Huntre neříkám že jsou všechny špatné, ale co jsem zatím pil.Tak mě neoslovily dokonce ani moc nechutnaly.Tím nechci říct, že nové single maltky budou špatné. Ale další whisky od Jelínka si nekoupim. To si radši zajedu do makra pro Nestville za 260Kč.
peterko

Re: Nestville

Příspěvek od peterko »

Už je na trhu Nestvile-6ročna.
Cena okolo117euro.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestville

Příspěvek od Nethar »

Cože? Nebo jak my Američani říkáme: WTF? 117?
Uživatelský avatar
lochness
Znalec
Znalec
Příspěvky: 692
Registrován: 17 kvě 2016, 10:29
Bydliště: Bratislava

Re: Nestville

Příspěvek od lochness »

http://www.nestvillewhisky.sk/sk/e-shop ... 0ml-detail

15,90E , furt je to moc za takú žbrndu
„Skúste prerušiť aspoň na mesiac váš zvyk abstinenciou a uvidíte. Ak nebudete mať žiadne problémy, tak asi nie ste závislý od alkoholu“ MUDr. Okruhlica
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestville

Příspěvek od Nethar »

To už dává větší smysl.
Odpovědět