Ochutnávky v Praze

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Nethar »

Já jsem měl rozepsaný velký epicko-lyrický příspěvek :lol:, zatím jsem si ho schoval na památku :lol: :lol: :lol: Ale ne, pak se tady zase můžeme chytat za každé slovíčko, takže stačí to v krátkosti - Vaškovy všeobecné příspěvky mám rád a tak se snad tady v tomto vlákně na mě nebude zlobit za mé předchozí pošťouchnutí, však jsem to osmajlíkoval, ale prostě ta cena mi tam i pod čerstvým dojmem fesťáku přijde přestřelená (na webu bylo u těch 1580 za pět vzorků ještě napsáno "zvýhodněná cena", čili flaška vychází v průměru na 11060, jestli dobře počítám), takže právě proto, že si myslím, že každý si sem může své akce vesele vkládat a upozorňovat na ně ostatní, tak i proto je zcela fér říci svůj názor na cenu a ne si ho špitat po soukromých zprávách, když už jsme to diskuzní fórum, protože věřte mi, že se toho ke mně dostane jako k adminovi dost. Když to vydělává, tak je to správný, když to tu cenu pro účastníky má, tak je to správný, nepochybuju o tom, že na degustaci a v krásném prostředí to nemůže stát stejně jako vzorek v lékovce polepené papírkem s nápisem, jenže když je možnost to získat levněji bez oné další přidané hodnoty, což mnoho z nás chudších nepochybně ocení, tak proč si to nenapsat :mrgreen: S upozorňováním na akce a na eshopy nemám problém (i když váhu pro mě mají hlavně "recenze" účastníků, které tady zatím bohužel chybí), ale je nutno počítat s reakcemi (a řekl bych že mnohdy stačí stručné představení obchodu a možnost zaregistrovat se k odběru newsletteru, RSS, apod.). Ještě to trochu odlehčím na závěr (když už jsem se stejně rozkecal a porušil stručnost, mně to prostě nejde :lol: ) vzpomínkou na jednu crazy story, kterou jsme tu měli, to byl samozřejmě úplně jiný soudek, to mi vadilo - možná si vzpomínáte na jednoho nového člena, co se zaregistroval a ptal na názor na nějaký eshop a povídal o akcích, co tam mají... no nakonec z něho vypadlo, že je jeho vlastníkem. Tak to už bylo minimálně na povytahání za ouško :lol:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Hunter »

Já bych ještě na vysvětlenou poznamenal, že nemám nejmenší problém s tím, že se tu píše o akcích typu Brněnských degustací, nebo akcí v Black Stuffu, například. Podstatný rozdíl je v tom, že to zde propagují většinou nadšení účastníci těchto akcí, ne jejich pořadatelé. ;)
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
jumbo
Znalec
Znalec
Příspěvky: 251
Registrován: 20 lis 2013, 19:15
Bydliště: Ostrava

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od jumbo »

Za sebe jsem moc rád za propagaci akcí tady na fóru. Sám jsem se díky tomu zúčastnil degustace v Black Stuffu v Olomouci, což byl moc příjemný zážitek (mimo jiné jsem tam zahlédl i pověstného Petra ;) ). Fórum mi k tomu přijde naprosto ideální, žádný jiný český (whisky-info)zdroj ani nesleduju.
Kdo to sem píše mi přijde irelevantní, cíl je ve všech případech stejný (aspoň já to tak vnímám).
Cenovou hladinu už musí posoudit každý sám...
Króča

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Króča »

Taky nemám problém s tímto způsobem zveřejňování akcí..čím víc takovýchto informací zde na fóru, tím lépe..vždyť pro to tady je :doh: no a cena v tomto případě? :confusion-shrug: to každý zváží sám.. a pokud jsem si správně všiml, Vašek k účasti nikoho nenutí ani nepřemlouvá :handgestures-salute:
Vasek

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Vasek »

Oslavy svátku sv. Patrika s whiskey Tullamore D.E.W. - unikátní ochutnávka 9 vzorků v klubu Whisky&Kilt, Legerova 26, Praha 2 (www.whiskyandkilt.cz):
Tullamore D.E.W.,
Tullamore D.E.W. 10 let Single Malt
Tullamore D.E.W. 12 let
Tullamore D.E.W. 12 let Sherry Oak Single Malt (whiskey, kterou v ČR nelze oficiálně koupit)
Tullamore D.E.W. Old Warehouse Bond (whiskey, kterou lze oficiáně zakoupit pouze v palírně Tullamore D.E.W.)
Tullamore D.E.W. Phoenix.
Jako bonus ochutnávka Irish Single Grain Whiskey, Irish Single Malt Whiskey a Irish Pot Still Whiskey - zcela unikátní (jako jediní v ČR).
Cena ochutnávky - 490,- Kč (pro členy Single Malt Whisky Club CR - ZDARMA)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Hunter »

Tu 12 yo Sherry Oak jsem nikde nenašel, tak nevím, jestli to není 12 yo Sherry cask finish, v síle 46% se litrovka běžně prodává v Travel free, nyní ji mají za 825,- Kč.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Vasek

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Vasek »

Pr informaci - TD Sherry Oak Single Malt 12 let - zakoupeno na letišti v Dublinu za 56 Euro počátkem února 2015.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Hunter »

Takovou google ani whiskybase nezná, foto by nebylo?
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Vasek

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Vasek »

Až dorazím domů, vyhrabu lahev a nafotím.
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochutnávky v Praze

Příspěvek od Marvin »

Vasek píše: Jako bonus ochutnávka Irish Single Grain Whiskey, Irish Single Malt Whiskey a Irish Pot Still Whiskey - zcela unikátní (jako jediní v ČR).
Jen ze zvědavosti - šlo by naznačit o co se jedná?
Odpovědět