Jack Daniels Tennessee Fire

brodequin

Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od brodequin »

Obrázek

Zdroj - Heureka:
Jack Daniels Fire 1l 35% je novou příchutí Tennessee whiskey. Vychutnejte si unikátní whiskey, jež je lákadlem pro všechny vaše smysly.
Vůně Jack Daniels Fire je ohnivě kořeněná s nádechem čerstvé pálivé skořice, výsledná chuť je pak lahodně hladká. Vychutnejte si unikátní skořicový likér s obsahem alkoholu 35 %, který bude překvapením pro každého milovníka kvalitních Jack Daniels Tennessee whiskey.
Barva:
Alkohol:35 %
Aroma:Skořice a nádech whisky. Nebudu rozpitvávat, příliš jsem se nesoustředil.
Chuť:Toto asi také nebudu příliš rozvádět. Tekutá skořice, do toho slabý náznak whisky.
Dozvuk:Dochuť jsem se snažil následující večer přebít něčím jiným.
Shrnutí:Omlouvám se předem, že jsem se odvážil, já newhiskař, takto recenzovat nový Jack Daniels. Jsem rumař a do whisek se teprve snažím proniknout, i když se mi to stále nedaří. Nedávno jsem zkusil vzorek Glenfiddichu 12, což mi moc nechutnalo. Pořád ale mám v zásobě k ochutnání Talisker 10, který mi zatím chutná nejvíc. Vím, toto je spíše likér, ale takhle v sobotu večer u baru jsem se odvážil a ochutnal i toto. I když whiskám tedy neholduji, dokážu rozeznat kvalitu. Toto byl ale strašný zážitek celého večera a nevzpomínám na to rád. Některým holkám prý chutná, ale já jsem měl pak minimálně hodinu problém s žaludkem a snažil jsem se to zapíjet vším možným, jen abych na tu chuť zapomněl. Je to v podstatě sladká, tekutá skořice s alkoholem. Mám teda rád skořici, ale toto ne. Už nikdy více. Jsem ale zvědavý na váš názor. Honey nebyl vůbec špatný, ale podle mě si to vzali výrobci až příliš do hlavy a tento experiment se, teda alespoň za mě, vůbec nepovedl. Body dávám pouze za pěknou lahev a celkem povedenou reklamu v ocbchodech, kde je láhev pěkně podsvícená, jako že hoří. Je to hezké. :-)
Body:10
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Hunter »

Jsem rád, že už to nemusím zkoušet. Po pozitivním dojmu z meďáka z Tennessee jsem o vyzkoušení ohňáka uvažoval, ale nechtěl jsem jít rovnou do celé lahve, neb se mi to nějak nezdálo. No asi jsem dobře udělal. Děkujeme brodequine, žes to břímě vzal na sebe za nás ostatní, kdyby tohle fórum udělovalo medaile za statečnost, byl bys žhavý kandidát. :clap:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
brodequin

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od brodequin »

Tak to děkuji. :-) Ale přeci jenom, ať si to raději každý ozkouší, třeba na malém paňáčku. Nerad bych odrazoval od něčeho předem, co někomu může chutnat.

PS. Ba ne, chtěl bych vás tímto od tohoto pití odradit. :-D
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Petr »

Jenom drobný detail - jestli někde píšou, že je to "whiskey", tak ani ta nemůže být pod 40%. :naughty:
Botana

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Botana »

Tak ono je to ještě hnusnější než Honey? Tak to potěš koště. No, ale možná když se to namrazí na -50 ;)

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Kobalt »

Zatím jsem tohohle byl ušetřen, ale až na to někdy narazím tak asi neodolám, výzkumu se přece musejí přinášet oběti... :D
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Rescue
Znalec
Znalec
Příspěvky: 317
Registrován: 06 dub 2012, 17:23
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Rescue »

Ahoj všem. Na jedné velmi vydařené letní akci, kde měl Fire obrovskou a fakt pěknou prezentaci, jsem neodolal a byl jsem velmi mile překvapen písemností tohoto nápoje i při letní nechlazené teplotě. I když se jedná o skoricovy likér s přídavkem J.D.T.W., tak proti Honey, který mi nechutnal vůbec to bylo pomerne chuťově vyvážené a přiměřeně sladké. Na takové vánoční mlsání úplně optimální...
Uživatelský avatar
Rescue
Znalec
Znalec
Příspěvky: 317
Registrován: 06 dub 2012, 17:23
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Rescue »

Pitelností (SwiftKey si dělá tak trošku co chce)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Nethar »

Rescue píše:Pitelností Obrázek (SwiftKey si dělá tak trošku co chce)
tos mě zklamal, já to bral jako nový neotřelý vtipný výraz na popis dojmu "ta píše!"
Ghandimaster

Re: Jack Daniels Tennessee Fire

Příspěvek od Ghandimaster »

Nethar píše:
Rescue píše:Pitelností Obrázek (SwiftKey si dělá tak trošku co chce)
tos mě zklamal, já to bral jako nový neotřelý vtipný výraz na popis dojmu "ta píše!"
I takovéto momenty můžou nahradit lidovou tvořivost a zanést do alkoholového žargonu nový pojem. Je to opravdu použitelný překlep :)
Odpovědět