Pokec

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Pokec

Příspěvek od Nethar »

:violence-shootself:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Pokec

Příspěvek od Hunter »

Tak něco pro pobavení (rozklikněte pro lepší čitelnost):
navod.jpg
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Shargard

Re: Pokec

Příspěvek od Shargard »

:lol: . Dost dobrý
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Pokec

Příspěvek od Petr »

Je to perfektní fór, pěkně jsem se pobavil. Akorát mi nedala ta Stachema a tak jsem se mrknul přes Google. Ve firmě si to zřejmě vymysleli na firemní flašky, co rozdávají dobrým zákazníkům. Co od nich Huntře nakupuješ? :shhh:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Pokec

Příspěvek od Hunter »

:D Ani tu firmu neznám, jen mi dnes přišly mailem nějaké srandovní fotky a o tuhle jsem se s váma musel podělit.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Pokec

Příspěvek od Króča »

Před několika dny jsem čistě náhodou narazil na tuto (z mého pohledu) velmi zajímavou knížku:
http://zvedavec.org/komentare/2011/06/4 ... ongoly.htm

Přečetl jsem ji za jedno odpoledne jedním dechem.. není to žádná tlustá bichle, tudíž i pro "nezdatné čtenáře" by to nemusel být problém..Osobně se ale domnívám, že autor raději vynechal velké množství těch zásadních "detailů", jelikož plná verze by mohla velmi nepříjemně pobouřit veřejnost a ukázat "nutnou-temnou" stránku tajných operací podobného ražení.. Mám pár "známých" co jezdí v Black Dragons MC http://blackdragonmc.cz/hlavni-strana%5 ... cz%5D-home a když jsem s nima na toto téma hodil řeč, tak mi moji domněnku jen potvrdili :roll:
Koho zajímá svět MCčkářů popř. by jen tak ze zvědavosti (jako já) rád nakouknul pod pokličku motorkářských gangů, tak doporučuju ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Nethar »

Ahoj, jmenuju se Nethar a uz 24 hodin jsem nemel ani maly vzorecek whisky :clap:
Króča

Re: Pokec

Příspěvek od Króča »

:romance-grouphug:
Shargard

Re: Pokec

Příspěvek od Shargard »

Nethar píše:Ahoj, jmenuju se Nethar a uz 24 hodin jsem nemel ani maly vzorecek whisky :clap:
To tě doma neučili, že lhát se memá a ještě k tomu tak okatě :?: :!: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Shargard dne 25 říj 2011, 21:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Nethar »

Věděl jsem, že mě podpoříš ;-)
Odpovědět