150 lahví na fóru

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

150 lahví na fóru

Příspěvek od Nethar »

Pokud sledujete abecední seznam všech lahví: http://whisky.nethar.com/forum/viewtopi ... p=140#p140
který jednou za čas aktualizuji, můžete si všimnout, že už nám chybí pouze jedna jediná do takového půlkulatého "výročí" 150 lahví. Tímto tedy slavnostně vyhlašuji soutěž: Kdo vloží 150. recenzi na fórum, může si za odměnu svoji recenzovanou lahev dopít! :lol: Případnému výherci předem gratuluji ;-)
Zároveň jsem zvědav, jestli ještě letos v prvním roce fungování fóra pokoříme hranici 200 lahví, což jak vím kromě mě láká minimálně ještě Huntera. S chutí do toho! Těším se na další kvalitní a inspirující recenze.
Shargard

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Shargard »

Shargarda taky. Soutěž vskutku zajímavá. A ta výhra no prostě paráda :lol:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Nethar »

No fórum je tu 7 měsíců, takže za další 3 bychom to měli dát s přehledem :-) Navíc to budou dlouhé zimní večery jako stvořené k popíjení vody života!
Shargard

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Shargard »

Má pravdu ten chlapec.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Hunter »

Ano ano, a to tady bylo v létě relativně mrtvo, zato teď se to rozjelo, velmi tomu pomáhají získané vzorky, o tom není pochyb. Právě jsem přechutnával další specialitku, no máte se na co těšit, ještě ji musím přechutnat 2x, a pak bude velmi exotická recenze...A to mám rozdělanou recenzi a rozpitou baňku na jednu sherry krásku z GlenDronachu...
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Nethar »

No já to tu mám teď jako u Patersona v "laboratoři" :-) Samé lahvičky všude, něco schované, něco připravené, něco napůl rozpité a nachystané na budoucí druhé kolo. Také chystám momentálně něco exotického, jenže... no... ehm... no prostě exotického... :-D
Shargard

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Shargard »

No výborně chlapci. Recenzi Edradouru jsem musel odložit až na zítra, možná pozítří z důvodu probíhajícího Oktoberfestu tady v Dublinu a sami jistě uznáte, že míchat kvasnicový pivo, uzený koleno a klobásky s whisky by byla nehoráznost nejtěžšího kalibru :o
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Nethar »

Mám z tebe hlad :-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Hunter »

Ti Irové (nemyslím Shargarda) mi připomínaj Sověty, ti měli Říjnovou revoluci v listopadu, Irové mají Oktoberfest v září :lol:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: 150 lahví na fóru

Příspěvek od Petr »

Ono je nějaké divné i v tradičním Bavorsku, ti do sebe lijou pivo už od 17. září a končí tento čtvrtek, ale ne úplně. To asi bude až, cituji z jejich webu: "Monday 03.10.11, 12.00 a.m. Traditional gun-salute on the steps of the Bavaria monument."
Jenom aby tím, nedej bože, opět něco nespustili. :pray:
Odpovědět