Výměna vzorků

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Výměna vzorků

Příspěvek od Hunter »

Protože už jsem sehnal lékovky o obsahu 50ml, v lékárně je měli asi za 9 korun jednu, tak mě napadlo, že bych tady mohl vypsat seznam momentálně rozpitých lahví, ze kterých můžu nabídnout vzorky na výměnu. Když si z toho někdo vybere a bude mít zájem, může vypsat na oplátku své a pokud se dohodneme na výměně, zašleme si je v balíčku poštou. Nevím, zda to sklidí nějaký ohlas, ale začnu, třeba se někdo do tohoto projektu přidá. Jinak adresy a další podrobnosti už bychom pak řešili formou soukromých zpráv zde na fóru.
Momentálně mohu nabídnout:
Lagavulin 16y
Laphroaig Quarter Cask
Laphroaig 10y Cask strength
BenRiach 12y SherryWood
Tomintoul Peaty Tang
Tomintoul Old Ballantruan
a z rumů
Diplomatico Aňejo
Pampero Aniversario
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od čolek »

Dobrý nápad, k tomu bych se možná někdy připojil, jen bych musel zajít na lékovky :) Počkám si, až se zveřejní všechny vzorky, které budete ochotní poslat :D
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Petr »

Mnoho vzorků (30ml nebo 60ml) a ještě více celých láhví whisky, méně už rumů, armaňaků i koňaků se dá také koupit na dotaz na adrese: info@whiskyclub.cz.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Hunter »

To Petr: Nešlo by sem tu nabídku překopírovat? Jistě se každý rád mrkne na nabídku i na ceny...Díky!
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od zombice »

Ahoj, jsem tu novy i kdyz to tu uz nejakou dobu sleduju :) Pokud to bude k tomu, zkusim obcas pridat i nejakou recenzi na lahev co prozatim neni na foru. Co se tyce vymeny vzorku tak bych klidne prispel s nasim malym portfoliem. Se zenou jsme s whisky teprve zacatecnici, nejsme vyhraneni ani na Speyside (i kdyz jsme zacinali klasicky s Glenfiddichem a podobne jako nekteri zde ulitavame na Solera Reserve :) ) ani na Islay, ktere postupne objevujeme. Jelikoz mam pristup k lekovkam vsech moznych velikosti, muzu vicemene nabidnout nejakou vymenu techto vzorku za jine:

Lagavulin 16y
Talisker 10y
Oban 14y
Glen Ord 12y (stara verze momentalne se doprodavajici diky Diageo nesmyslu se Singletony of ...)
Edradour 12y Caledonia
Highland Park 12y
Macallan 12y Elegancia (verze pro duty free shopy)
Balvenie 12y Double Wood
Glenfiddich 12y Caoran Reserve
Glenfiddich 15y (drive Solera)
Glenfiddich 15y Distillery Edition (51% alc.)
Glenfiddich 18y
Naposledy upravil(a) zombice dne 01 říj 2011, 18:20, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Nethar »

Vítej na fóru! A děkujeme hned za pěknou nabídku. Je dobře, že jsi výměnu vzorků oprášil, určitě to není k zahození. Já sám jsem momentálně různými vzorky zavalen a shodou okolností jsem i skoro vše z tvé nabídky pil, ale do budoucna se rád přidám a rád povyměňuju, lékovek se u mě pár vždycky najde.
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od zombice »

Diky za privitani :) Jak jsme psal, jsme vicemene whisky-zacatecnici, takze to co mame, jsou vesmes zakladni whisky at uz od Diagea (Classic Malts) nebo od velkych distilerek co dokazi sve zbozi dostat na letistni shopy nebo do velkych supermarketu...
Króča

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Króča »

Ať tak či tak, krásné antré i nabídka :clap: vítej :D
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Hunter »

To zombice:
Zdravím na fóru! S recenzema se nemusíš ostýchat, budeme rádi, když nás bude přispívat co nejvíc.
Vybral bych si 6 kousků, které jsem z nabídky ještě neměl.
Oban 14y
Glen Ord 12y
Macallan 12y Elegancia
Glenfiddich 15y Distillery Edition (51% alc.)
Strathmill 12y (Flora a Fauna edition)
Glenfiddich 18y (předpokládám, že je to asi 40% verze, nejspíš tahle http://www.whiskybase.com/whiskies.php? ... hiskyid=66 nebo pak http://www.whiskybase.com/whiskies.php? ... kyid=15420 tam pak záleží ještě na čísle várky-batch)

Tak jestli bude zájem a vybereš si taky 6 kusů, můžeme zbytek dopilovat v soukromých zprávách.
Lékovky mám 50ml.

Moje momentální nabídka je:
Connemara Cask Strength
Laphroaig Quarter Cask
Nikka from the Barrel
Tomitoul Peaty Tang
Old Ballantruan
Highland Park 12y
Longmorn 16
Bowmore Cask Strength
Dalmore 10y Chieftain´s
Mackmyra Den Första Utgåvan
+ rum Diplomatico Aňejo
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od zombice »

To Hunter: Ahoj, promin ted nestiham a o vikendu asi budu mimo net, ale urcite se Ti ozvu po soukrome a nejak to doresime :) Skoda, ze jsem se nezaregistroval drive, zrovna minuly vikend jsem byl na severu, moh jsem ti to hodit domu rucne. Jinak co se tyce te Glenfiddich 18y, neni to ta prvni (jeste oznacovana Ancient Reserve) ale ta druha, oznacovana nyni jen jako 18y s privlastkem Married in small batches (presne cislo batche zjistim, z hlavy nevim ;) ).
Odpovědět