Ostrava a okolí?

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
zedral

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od zedral »

Ahoj Zedrale, mé nezkušené single malt já by Ti bylo neskonale vděčné. :-D Glen Garioch 12yo na otevření dveří nemám, ale možná bychom se nějak domluvili. :-) Co se whisky týká tak slušně zásobený bar tu nejspíš moc nenajdeme, mám jeden malý tip tak zjistím jak se to tam točí a co vše je v nabídce. I to je důvod proč hledám podobné nadšence. Cesta do Holomóca to jistí. :-D Díky
[/quote]


Ahoj Zdeňku. Kontakt jsem zkontaktoval. Odkaz přeposlal.
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od Radek »

zedral píše: 07 úno 2017, 12:59 Ahoj Zedrale, mé nezkušené single malt já by Ti bylo neskonale vděčné. :-D Glen Garioch 12yo na otevření dveří.....
samomluva? :lol:
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
zedral

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od zedral »

Samomluva, ano :D . A funguje!
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

zedral píše: 07 úno 2017, 12:59 Ahoj Zedrale, mé nezkušené single malt já by Ti bylo neskonale vděčné. :-D Glen Garioch 12yo na otevření dveří nemám, ale možná bychom se nějak domluvili. :-) Co se whisky týká tak slušně zásobený bar tu nejspíš moc nenajdeme, mám jeden malý tip tak zjistím jak se to tam točí a co vše je v nabídce. I to je důvod proč hledám podobné nadšence. Cesta do Holomóca to jistí. :-D Díky

Ahoj Zdeňku. Kontakt jsem zkontaktoval. Odkaz přeposlal.
[/quote]

Moc díky, zdravím. :-)
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

Radek píše: 07 úno 2017, 14:20
zedral píše: 07 úno 2017, 12:59 Ahoj Zedrale, mé nezkušené single malt já by Ti bylo neskonale vděčné. :-D Glen Garioch 12yo na otevření dveří.....
samomluva? :lol:
Ještě že, někdy se hodí a pak že "suchý únor" :-D
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od Hunter »

Na tyto soukromé vzkazíky je lepší používat soukromé zprávy klucí... ;) Pak vám do vaší soukromé intimní korespondence nebude nikdo kecat. :lol:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od StudioFranc »

Hunter píše: 08 úno 2017, 06:16 Na tyto soukromé vzkazíky je lepší používat soukromé zprávy klucí... ;) Pak vám do vaší soukromé intimní korespondence nebude nikdo kecat. :lol:
Souhlas, polepším se nebo to alespoň zkusím :-)
zedral

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od zedral »

Hunter píše: 08 úno 2017, 06:16 Na tyto soukromé vzkazíky je lepší používat soukromé zprávy klucí... ;) Pak vám do vaší soukromé intimní korespondence nebude nikdo kecat. :lol:

My navíc jsme i ve špatném vláknu. Padáme od tama :lol:
martinni
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 13
Registrován: 21 lis 2016, 20:07

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od martinni »

Přidat se a být tak v kontaktu s fajnymi whiskaři můžete i na https://www.facebook.com/groups/1422839741068783 :)
martinni
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 13
Registrován: 21 lis 2016, 20:07

Re: Ostrava a okolí?

Příspěvek od martinni »

Těšíme na další členy klubu nebo jen jednorázové účastníky degustace již 10.3. opět v Ostravě
16114948_10212695659812710_4336694594654836961_n.jpg
Odpovědět