Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od J.K.Ch »

Hezké ceny PX CASK

https://travel-free.cz/products-search. ... =laphroaig

Lehce rozšířená sbírka
WP_20150702_003 (300x180).jpg
WP_20150702_003 (300x180).jpg (62.21 KiB) Zobrazeno 6820 x
Pitrs82
New-make
New-make
Příspěvky: 54
Registrován: 30 led 2017, 16:42
Bydliště: Chrudim

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Pitrs82 »

Nikde jsem to v tomto vláknu ani na fóru nenašel, tak se zeptám zde. Jak je to s nákupem v Excalibur city, už je možné nakupovat pouze osobně?
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Mirek »

Pitrs82 píše: 30 bře 2017, 16:04 Nikde jsem to v tomto vláknu ani na fóru nenašel, tak se zeptám zde. Jak je to s nákupem v Excalibur city, už je možné nakupovat pouze osobně?
Jojo, e-shop už několik let nemaj. Kromě toho ten sortiment na stránkách není zdaleka komplet, v regálech toho maj víc...nevím proč, admin to asi nějak nedává, nebo mu to nechutná, nebo co... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Pitrs82
New-make
New-make
Příspěvky: 54
Registrován: 30 led 2017, 16:42
Bydliště: Chrudim

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Pitrs82 »

Tak to se tam asi budu muset zajet podívat, až budu mít cestu kolem, protože jsem na stránkách viděl, že už mají v nabídce Laphroaig Four Oak 1l za 1540,-
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Mirek »

Jo, na stránkách ho maj...cena přijatelná, ale kvalita údajně nic moc. Nevím, neměl jsem...
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Fileta »

Hodnocení Laphroaigu Four Oak:
www.whiskybase.com/whisky/92345/four-oak
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od Mirek »

Jo, vím o tom...v podstatě stejná "bída", jako Select, který já osobně považuju za nejslabší Laphroaig.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od tornado »

Příští týden bych se do Excalibur City konečně mohl dostat. Mají tam limit 10l destilátů jako v Travel Free nebo to neřeší? Vyplatí se platit Eury nebo CZK? Díky za případné rady pro první návštěvu.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od tornado »

Excalibur City je skutečně nářez. Ne na všechno mají super ceny, ale pár kousků se tam v kategorii "nekupte to, když je to tak levný" najde :o . Vyplatí se platit v Eurech, aktuálně mají přepočítací kurz 28. Žádný členský kartičku už nevedou. Ovšem kromě akčně zlevněného zboží je při nákupu nad 50E sleva 3% a nad 100E dokonce 6%. Toho dosáhnou v naší kategorii není až takový problém. :ugeek:
Moje bankovní konto dnes dostalo slušnou odtučňovací kůru a možná jsem na chvilku vzdáleně porozuměl emocím žen, které prožívají v obchodech s výprodejem hadříků :oops: . No, posuďte sami: třeba Macallan 12YO Sherry Oak za 59E to jsem vzal všech 6 posledních kousků co tam měli. Asi pochopíte, že jsem v tu chvíli nemohl udělat nic jiného 8-) . Macallan Makers Ed. (verze X Ray) také po 59E. Kromě "nůžek" mám už celou sérii :dance: . A dále namátkou třeba: Glenkinchie DE - 43E, Bruichladdich Organic 1L - 43E nebo Laphroaig Brodir - 79E :)
AK86CZE
New-make
New-make
Příspěvky: 62
Registrován: 14 lis 2015, 14:53

Re: Freeshopy (Excalibur City a spol.)

Příspěvek od AK86CZE »

Zdravím, zde dávám link na free shop http://freeoneshop.com
Odpovědět