Photobucket.com

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Photobucket.com

Příspěvek od Hunter »

Tak koukám, že mi photobucket.com udělali pěknou pakárnu, protože mám na drtivou většinu fotek na fóru přímé odkazy právě u nich.
Photobucket je internetová služba pro upload obrázků. Můžete si zde zdarma vytvořit konto, uploadnout na něj obrázky a ty dále používat. Vytvoří vám rychlé linky, kód do fóra (phpBB), i rychle importuje obrázek do blogu.
Změnili podmínky a nyní chtějí nesmyslných 399 dolarů ročně, doteď to bylo zdarma.
Takže to budu muset pořešit. Bude to práce na delší dobu, než vše přetahám a upravím odkazy. Tak se nedivte těm chybějícím fotkám.
Jako možné řešení mě napadlo vše stáhnout (je to asi 800 fotek) a dát do nějaké volně přístupné složky na Google fotkách. Tam si pak rozkliknu fotku, zjistím odkaz na foto a vložím sem. Nebo někdo ví o rychlejším/lepším řešení?
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Nethar »

Kolik dolarů ročně dáš za rychlejší řešení? :-)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Nethar »

Jo a pokud to budeš předělávat a budeš je držet v nějaké smysluplné velikosti (tzn. malé), tak je můžeš rovnou vkládat sem na fórum, stejně to budeš vše přepisovat a tak. Vyhneš se podobným problémům do budoucna. Vím, že tu jsi nový, pročti si kdyžtak průvodce začátečníka :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Hunter »

Vkládání fotek přímo zde na fóru je taky pěkná pakárna, a ještě bych je musel asi většinou zmenšovat.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Nethar »

S novou verzí fóra už to jde sem jenom přetáhnout myší do okýnka a zmenšit to jde hromadně ve skoro každým lepším fotoeditoru, ale jak chceš, jen aby tě nepotkalo zase za rok to samý :-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Hunter »

Aha, s tím přetahováním jsem to nevěděl, dík za info.
Jinak já to tak nějak tušil už dávno, že jestli photobucket někdy skončí, tak že jsem v...nezáviděníhodné situaci.
Rumy už mám skoro pořešené díky odkazům na rumratings.
Piva, na ty se úplně vykašlu, horší to bude s whisky a brandy. Ale ten link na google fotky fachá, jak jsem už vyzkoušel, tak snad nezanikne google. :lol:
Picassu už zrušili a nahradili ji, tak snad nic už vyvádět nebudou.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Hunter »

Tak jsem nakonec dal na Netharovu radu a vše udělal přímo na fóru, už žádnou třetí stranu. Krom rumu, kde jsem většinou využil provázanosti na RumRatings.
Takže všechny recenze whisky, rumu, brandy, ale i sherry nebo portského by už měly být v pořádku, zpět s obrázky. Pokud někdo v recenzi narazí na ten hnusný obrázek uvedený níže, tak mě kontaktujte a zjednám nápravu, je možné, že mi něco mohlo utéct.
Neřešil jsem sekci pivo, co jste si koupili k Vánocům a podobně. Některé důležité věci jako Glen Nguyen a podobně jsem předělal taky.
Předem díky za spolupráci.

XY.jpg
XY.jpg (17.41 KiB) Zobrazeno 3688 x
PS: Kvůli tomuto obrázku mě nemusíte kontaktovat, jde o ilustrační foto. :-)
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Nethar »

Server je teď nějak zahlcen, místa na disku málo, traffic velký. Prosím predelejte si to všichni na nějaký hosting obrázků třetí strany, ať ušetříme místo, začne Hunter :-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Photobucket.com

Příspěvek od Hunter »

:crying-green: :obscene-hanged: Sbohem přátelé...
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět