Ardmore 18 yo 1992 TWA

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ardmore 18 yo 1992 TWA

Příspěvek od Nethar »

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/20209
Web:http://www.whiskyagency.de/
WhiskyOnline:http://whiskyonline.cz/index.php?txt=mark&ff=ardmore
Barva:
Alkohol:49,9 %
Velikost:vzorek
Aroma:slabá, nevýrazná, kokos, ovoce, velká síla alkoholu, po prvním kole slepé ochutnávky ověřím sílu, snad případně voda pomůže, kakaové sušenky; já bych snad řekl, že ta voda ani moc nepomohla, je to asi ovocnější a výraznější, ale 18letou single-maltku já si prostě takhle nepředstavuju
Chuť:v ústech se zdá, že sudová síla to nebude (po odtajnění se ukázalo, že to sudovka je, ale slabší); ostřejší, dřevitá, olejovitá, sladká, ještě to není hořké; vodu tam nedávejte, přijdete i o tu trošku zábavy
Dozvuk:pěkný cukrový sladký, zahořklý směrem ke karamelám, dlouze hřeje, škoda, že v takovém duchu nebyly i mé předchozí ústně-nosní dojmy
Shrnutí:za ty prachy (€ 80) celou lahev ani omylem; při normální ceně už by to obecně šlo, ale ne pro mě. Předchozí vlastník (Allied Domecq) samotnou whisky jako jednosladovou kromě speciálních lahví ani neprodával
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Hunter »

Místo bizarních smajlíků zas nějaké soudky, myslel jsem, že když jsou dva, že je to druhý nejlepší výkon, ale po rozkliknutí vlastností obrázku zjišťuju, že je to D, tedy zde zrcadlově obráceno oproti orientaci předchozích smajlíků. Děsím se, co bude příště... :cry:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Nethar »

Různě svlečené slečny ;)

Tohle je běžný systém udělování "hvězdiček", který znáš třeba z ČSFD a milionu dalších stránek, černobílé je celkový počet, kolik jich je vybarvených je skutečný zisk (http://www.phpjabbers.com/stars-rate/). Je to obráceně než byly smajlíci, ty asi nebyly úplně logicky seřazení, ale tam to bylo zřejmé z jejich výrazu. Systém se stále dolaďuje :-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Hunter »

Jasný, tohle hodnocení znám, ale byl jsem napřed v zajetí toho tvého předchozího smajlíkového stylu, a nešlo mi to hned na rozum... Tuším, že tohle byl už tvůj jubilejní desátý styl hodnocení zde na fóru, gratuluju!
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Nethar »

Je to jenom jiné grafické znázornění téhož, jenom vyměňuju soubory s obrázky, styl je stále stejný ;-)
Shargard

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Shargard »

Za ty slečny se přimlouvám :lol: :lol: :lol: . Jak tady čtu ty nový recenze tak jsem dostal slinu. Jdu si nalít.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Nethar »

Na zdraví ;-)

Nový systém se slečnami dolaďuju, stále se nemůžu rozhodnout mezi dvěma favority :lol:
oldLady.png
oldLady.png (16.29 KiB) Zobrazeno 7493 x
chair.png
chair.png (1.26 KiB) Zobrazeno 7493 x
Ve druhém případě bude jedna z nich zvýrazněná a jestli bude hodnocení negativní nebo pozitivní záleží na vašich vlastních preferencích ;-)
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Ardmore 18 yo 1992/2010 The Whisky Agency

Příspěvek od Radek »

A mě se chce něco říct :D ...... u Jacksona má Ardmore cca 69-71 bodů (vše je jak má být) :lol:
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Odpovědět