Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Hunter »

DSC02551.JPG
Barva:
Alkohol:19,5 %
Aroma:Vůně temnější, hutné ořechy, hlavně vlašské, spíš ve stylu sherry, než portského.
Chuť:Chuť částečně taky do sherry, ale přidávají se švestky a povidlová dochuť.
Shrnutí:Ochutnáno na akci Vinařské Litoměřice 2018. Dobré portské, ale LBV 2011 mi stylově sedlo ještě víc.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Nethar »

Protože to LBV bylo Ruby, ne? Ruby je ovocnější. Tawny více zraje a oxiduje a je spíše právě ořechové, barvou hnědé.
Více v pátek na jedné řízené degustaci ;-)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Hunter »

Ta charakteristika by asi k LBV seděla, ale LBV je další kategorií mimo tawny a ruby.
Tady charakteristika ze stránek dovozce této značky:

Typy portských vín
Tawny zraje v menších dubových sudech a v průběhu zrání získává svou specifickou žlutohnědou barvu "cibulových slupek". Bouquet připomíná vůni sušeného ovoce a dřeva. U starších vín je toto aroma silnější a jemnější. Tawny se rozděluje dle kvality na: tawny, tawny reserve, tawny s označením věku (10, 20, 30 a 40 let staré) a colheita.

Ruby zraje ve větších dřevěných sudech a kratší dobu než tawny. Tímto způsobem se vinaři snaží přerušit proces odbourávání barevného pigmentu, což jim umožní dosáhnout tmavě rudé barvy, udržení ovocného aroma (maliny, ostružiny, jahody) a síly mladého vína. Ruby se rozděluje dle kvality na: ruby, reserve, late bottled vintage (LBV) a vintage.

V případě ruby i tawny se v podstatě jedná o směsi. To znamená, že tato vína nepocházejí z úrody jednoho ročníku nebo jednoho místa. Jelikož vinaři chtějí udržet stále stejnou kvalitu svého portského, míchají dohromady mladá a stará a sladká a suchá vína ze svých sklepů, tak, aby dosáhli požadované chutě. Výjimkou jsou ročníková portská vína. Jsou to portská vína označovaná jako ročníková tawny (aged Tawny of the same age), a kromě nich ještě zvláštní druh tawny – Colheita, které se vyrábí vždy z vybrané jedinečné sklizně a zraje pouze v dubových sudech minimálně 7 let.

Vintage - nejlepší ročníková vína, která zpravidla zrají v sudech dva až tři roky a pak se stáčejí do lahví, kde dále zrají a svého vrcholu obvykle dosahují až po dalších sedmi letech. Toto portské zraje v lahvích pomaleji, ovšem jeho aroma a chuťové látky se v nich koncentrují ještě více, než v sudu. Tato vína mají velice temnou rudou barvu.

Takzvané Late Bottled Vintages (většinou se užívá pouze zkratky LBV) jsou sezónní vína ročníková, která zpočátku leží v sudech a po čtyřech až šesti letech se pak stáčejí do lahví, jak napovídá označení "Late Bottled" (později plněno do lahví). Jsou to vína sytě červené barvy a plné chutě.

Bílá portská vína, Porto branco, jsou většinou označována anglickým "White Port". Bílé portské lze vyrábět jak z bílých, tak z červených hroznů, rozhodující tu totiž je včasné stočení během kvasného procesu. White Port je zpravidla sušší než červené, to znamená, že se více hodí jako aperitiv. V Portugalsku je v létě velmi oblíbený nápoj z bílého portského v kombinaci s tonicem, který je velmi osvěžující. Stačí jen vyzkoušet.

Bílá portská vína s označením věku (10, 20, 30, 40) – jedná se o jedinečné portské víno, které vzniká mícháním různých odrůd a různě starých vín.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Nethar »

Podle mě LBV je mimo kategorie, to je ještě zase další způsob členění. Hlavní členění je Ruby, Tawny a White. Pak jsou ty různý LBV, Crusted, Vintage, whatever.
https://www.dobreportske.cz/dobreportsk ... mia-0-75-l - tohle je něco jako to tvoje LBV a je to Ruby.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Nethar »

Hlavně je v tom velkej bordel a kolikrát si zdroje i odporují. Jak dlouho to zraje, jaké jsou druhy a tak. Například ty máš zdroj, že bílé portské je i z červených hroznů, já četl, že je výhradně z bílých.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Hunter »

No jo, tak to do toho sám dovozce vnáší zmatek.
Jsme rozmlsaní skotským zákonem k whisky, kde je vše dotažené, Portugalci to asi tak ošetřené nemají. Nebo třeba mají, ale nevíme o tom.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Quinta Santa Eufêmia 10 yo Tawny Porto

Příspěvek od Nethar »

Nebo třeba mají, ale je bordel na internetu :-)
Já se právě připravoval na tu řízenou degu v pátek, protože o portském jsem skoro nic nevěděl, abych o něm taky něco řekl, i když to je primárně o whisky. A ten bordel mi přijde dost velkej, četl jsem různé stránky v češtině, angličtině, koukal na videa, dost věcí je i třeba ve Whiskybraní (naštěstí jsem si poznamenal stránky už při čtení, jinak bych to asi nenašel) a nakonec jsem došel k názoru, že než říkat protichůdný informace, tak musím vzít jenom fakt ty základní typy Ruby, Tawny, White, zbytek je tak nějak všelijak, spíš matoucí, včetně nicneříkajících výrazů, co známe i z whisky např. "reserva" apod.
Něco je možná způsobené i překladem, třeba v tom tvém píšeš, že Ruby je jenom kratší dobu ve větších dřevěných sudech, já našel jinde dřevěná kádě, sud musí být dost velký, abych mu říkal káď, ale tak to jsou asi detaily, smysl je že White je bílé, Ruby je bez oxidace (uzavřené nedřevěné nádrže) a Tawny naopak s oxidací (klasické sudy "pipes").
Odpovědět