Vinotéka Dios

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od lalos »

Nu tak já se taky podělím o zkušenost. 21.9. objednány dvě lahve Gold Cocku: 1992 small batch 49,2% a 1995 single cask 61,5%, ta druhá za podezřele nízkou cenu. Lahve jsem taky hned kartou zaplatil. Druhý den po přečtení tohoto vlákna tam volám, paní mi potvrzuje, že lahve mají nachystané na poličce a hned po připsání platby je odesílají. Tak si ještě nechám raději ještě jednou potvrdit správnost objednávky a ejhle... ta 1995 je vlastně taky small batch 49,2%. Tu nechci, prý to není problém, peníze vrátí na účet, který jim zašlu.
Tak posílám číslo účtu a drobné naťuknutí, že kvůli zdražení poštovného a jejich omylu bych se nezlobil za nějaký vzorek/slevový kupon nebo jinou milou pozornost :-) a odjel jsem na dovolenou.
V pondělí 3.10. nikde nic, ani prachy, ani lahev, tak tam volám znovu. Lahev je prý stále na poličce, nechápou co se mohlo stát, peníze odešle pan majitel, který byl teď nemocný.
Dnes naštěstí lahev dorazila, na vrácení platby zatím čekám, pozornost se nekonala :D

Jako ten výběr je hezký, stránky jsou super zpracované ale jinak... asi už nee, leda po předchozí telefonické domluvě.
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od lalos »

Tak ještě dokončím celý příběh......
Od 3.10. do 17.10. stále čekám na vrácení peněz na účet. V pondělí 17. teda opět volám a paní mi odpovídá, že vůbec nechápe, kde se stala chyba, vše prověří atd. atp.
Za chvíli volá zpět, že peníze poslali už před časem, částka se jim vrátila protože v čísle účtu zaměnili čísla a že v pátek už konečně částka odešla na správný účet. Naštěstí v úterý 18.10. je vše vyřízeno. Doba celé "transakce" tedy byla od 21.9. do 18.10.

V době internetu slušná rychlost.
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
vojt466

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od vojt466 »

Kombinace Diosu a vraceni penez je vrazedna - po snad mesicnim boji mne penize dovezli osobne jejich rozvazkovym transitem v dobe kdy uz sem uvazoval, ze se ze zoufalstvi vydam k nim do Modric.. Tam fakt nakupovat jedine na dobirku
zedral

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od zedral »

Já mám docela dobré zkušenosti, ale je pravda, že jsem nakupoval Gold Cocky. Když jsem chtěl vyzkoušet Indickou whisky, objednal jsem si 4 miniaturky - to už bylo horší. Měli jenom Amrut Fusion a já chtěl i nějaké v sudové síle. Na dotaz, kdy bude objednaná kolekce kompletní, přicházely klasické odpovědi, jako že čekají příjem zboží každým dnem a tak...Po měsíci a půl jsem objednávku jsem zrušil a objednal Amrut Fusion 0,7 se slevou 7 % (pí Frýzová). Mám vyzkoušeno, že při telefonickém objednání dostupných lahví, jsou ochotni v případě přání cenu zaokrouhlit směrem dolů. A to i o 200 kč např. :D
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od tornado »

https://vinoteka.dios.cz/glenfarclas-60 ... n1ak11.php
Bohužel mají jen pár posledních lahví :cry: . Tak v pondělí ráno ve frontě před Diosem nezapomeňte na slušné vychování. :twisted:
zedral

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od zedral »

Tak tady se sleva 200 Kč vyplatí určitě... :lol:
Uživatelský avatar
gln
New-make
New-make
Příspěvky: 63
Registrován: 30 črc 2015, 09:54
Bydliště: Brno

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od gln »

Ahoj lidi... ;)

Moje zkušenost s brněnskou odbočkou firmy Dios vcelku pozitivní…
Dotaz emailem na dostupnost jednotlivých plnění Lagavulin DE a dostupnost jednotlivých batchů Aberlour A'bunadh. Vcelku promptní odpověď o dostupnosti – Lagavulin měli v plněních DE 1999, DE 2000 a DE 2001, Aberlour A'bunadh měli batche 47, 51, 53, 54, 56, 57, 59 a 60. Následně na to telefonicky objednávka na dvě vybrané láhve a druhého dne jsem si pro ně šel na prodejnu do Modřic…
V emailu jsem se také ptal na dostupnost láhve Glendronach CS batch 7 – ta zatím není, i když ji jako novinku na stránkách mají uvedenu…

Tož tak, Jirka :-)
Mors omnibus communis...
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od tornado »

Já s Diosem celkově moc dobrý zkušenosti nemám. Nedávno jsem tam objednal 2 různé láhve a po pár dnech mi napsali, že je nemají. V jejich eshopu jsou ale stále jako dostupný... A k tomu pár podobných příhod z minulosti :roll: Mají v tom dost nepořádek a zmatek...
Uživatelský avatar
gln
New-make
New-make
Příspěvky: 63
Registrován: 30 črc 2015, 09:54
Bydliště: Brno

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od gln »

tornado píše: 09 říj 2018, 15:45 Mají v tom dost nepořádek a zmatek...
Jak říkáš... Právě proto (pročítal jsem zběžně toto téma) jsem nejdříve psal dotaz, co mají z toho, co bych chtěl. A po docela rychlé odpovědi emailem jsem objednal... A jak píšeš --> ten GlenDronach CS 7 mají v nabídce také - a není... :?
Asi je lepší nejdříve zavolat... Jsou tam příjemná děvčata... :)

J.
Mors omnibus communis...
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Vinotéka Dios

Příspěvek od Fileta »

S chlapama od Diosu (Petr, Jirka) jsem si na jejich stánku během brněnského WF dobře pokecal a chci si něco objednat. Negativní komentáře ohledně fungování eshopu mě ale trochu odrazují ...
Odpovědět