Slevové akce

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Slevové akce

Příspěvek od Fileta »

Fajnkoš má Black Friday (platnost 23.-25.11.2018), sleva 10% na všechno.
http://fajnkos.cz/alkoholicke-napoje/li ... skey/c1085
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Slevové akce

Příspěvek od nobynoblhoch »

Tak Tesco má 1,5 l whisky Speciál Reserve za 4 kila...chutnal ten vytvor někdo z vás? :shock: :think:
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové akce

Příspěvek od Nethar »

Kdo chutnal, už se neozve.
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Slevové akce

Příspěvek od zombice »

A kdyby se náhodou zkusil ozvat, tak ho moudrý admin nemilosrdně smázne :twisted:
Uživatelský avatar
Lien
New-make
New-make
Příspěvky: 171
Registrován: 11 dub 2018, 12:22
Bydliště: Slaný

Re: Slevové akce

Příspěvek od Lien »

nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Slevové akce

Příspěvek od nobynoblhoch »

Je škoda že tyto ,,skvosty,, nikdo nerecenzuje...z toho co píší v recenzi jsem pochopil že to bude takový trochu W&M bourák... problém blendu všeobecně je hodnocení...co jednomu přijde super to druhý setře....já třeba po letech výzkumu uprednostnuju na běžné popíjení Teachers....naopak co nechápu je obliba Fanoušky Grouse (jako dobře se pije,ale chuť prostě chlastaci)
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Slevové akce

Příspěvek od nobynoblhoch »

Ale lepší je vždy dát 240.- za Teachers nebo 800.- za Laphroaig,Talisker...než podlehnout vábení českých luhů a hájů a vysolit peníze za divnosti typu Třebíč 😎
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Slevové akce

Příspěvek od josé »

nikdo nerecenzuje levné skvosty. hmmm. v rámci vědeckého poznání se obětuj, noby, zaběhni do Tesca a hurá do toho. potřebujeme tu i experty na blendy a ty je máš dost prozkoumaný, ne? žádnýho mazání se neboj. jeden a půl litru je dostatečná velikost na řádné poznání ukrytých kvalit. někdo první krok do neznáma musí udělat. pokud se podělíš, s radostí přednostně přechutnám a recenzi též napíšu.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Slevové akce

Příspěvek od nobynoblhoch »

Drahý José Ždimero 😂 nevím co máš proti blendum... když pominu ,že blend mi není líto vypít za večer ,některé blendy jsou kvalitnější v poměru cena/výkon než x krát dražší single malt. Na blend whisky jsem začínal a kupodivu mě stále baví ochutnávat.... bohužel v tomto případě je to až moc maxi balení 😂 Každopádně zkusím sehnat a jak pojedu kolem Hořic tak nabidnu😎
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Slevové akce

Příspěvek od josé »

proti blendům já nemám zhola nic. v celém náhledu na ně i v argumentech, jaké jsi sepsal, rozhodně nejsme ve při. naopak.
těším se na vzorek. jsem zvědav i na recenzi, protože nám tato lahev na fóru zatím trestuhodně chybí. a určitě se nestyď podělit i o poznámky k tvým oblíbeným kouskům.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Odpovědět