Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Evropské whisky kromě Skotska a ČR, možná bude později rozděleno na jednotlivé země
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od Petr »

Za nějakých 1745 Kč by se tohle peklo možná dalo ještě sehnat.
:think:
Uživatelský avatar
Duthoron
Znalec
Znalec
Příspěvky: 765
Registrován: 27 kvě 2013, 21:15
Bydliště: Varnsdorf

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od Duthoron »

Mě tedy zaujala moc, vzal jsem si i vzorek a doma přechutnal na slepo (náhodně vybraný vzorek z 20) a následně koupil celou lahev (díky Hawks86). Protože mi recenze vyšla pokaždé trochu jinak, přechutnám to ještě s odstupem a upřesním. Každopádně o "překvapení roku" je asi rozhodnuto.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od Hunter »

Když už tady nidan rozvířil v jiném vláknu debatu ohledně kouře a rašeliny, napadlo mě v té souvislosti, co stojí za neobvyklým charakterem tohoto helvetského zázraku a zjistil jsem, že je k sušení sladu použita směs švýcarské rašeliny (z oblasti Appenzell), s hoblinami z jabloní, buků a dubů.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od joy »

Jinak jsem taky zapatral a Dreifaltigkeit znamena Trojedinny a pouziva se pouze v souvislosti s krestanstvim a predstavou boha ve 3 osobach. Aspon teda dle kamaradky, ktera ma nemcinu vystudovanou.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od nidan »

Hunter píše: 07 pro 2018, 08:18 Když už tady nidan rozvířil v jiném vláknu debatu ohledně kouře a rašeliny, napadlo mě v té souvislosti, co stojí za neobvyklým charakterem tohoto helvetského zázraku a zjistil jsem, že je k sušení sladu použita směs švýcarské rašeliny (z oblasti Appenzell), s hoblinami z jabloní, buků a dubů.
opravdu zajímavé!!! Je otázka je jestli je to legislativně ještě whisky, to to příště můžou rovnou sušit nad zapálenými pneumatikami :D
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od joy »

A proc ne, nidane? Pokud si dobre pamatuji, tak Mackmyru nakuruji nad kourem z jalovcovych vetvicek krome raseliny.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od nidan »

no je pravda že SWR 2009 peat jako takový neřeší, ale prováděcí guide SWA již rašelinu definuje a myslím kdyby někdo chtěl kouřit ve skotsku jalovcem tak by se proti němu SWA tvrdě postavila, že se nejedná o tradiční způsob...

Peat
A dark, partially decayed organic matter formed in wetlands when full decay is arrested by acidic conditions, with oxygen not present. Over thousands of
years of decomposition it becomes a flammable substance, traditionally used to fire the malted barley kilns. Its flavour is very intense and is oft associated with tar, bitumen and medicinal notes and due to the high incidence in the locality, it is much associated with whisky from Islay. Peat is measured in Phenol parts per million.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od Hunter »

Platí legislativa pro výrobu whisky v té které zemi.
Švýcaři, Švédové nebo našinci se přece nemusí řídit předpisem pro výrobu skotské whisky, protože skotskou whisky nevyrábějí.

U nás platila vyhláška Ministerstva zemědělství č. 45/2000 Sb., ta definuje whisky takto:
whisky neboli whiskey - destilát vyrobený destilací obilné nebo kukuřičné zápary nebo zápary ze směsi obilí a kukuřice, vzniklé zcukřením zesladovaného nebo nezesladovaného obilí nebo kukuřice nebo jejich směsi, diastazou sladu, s přídavkem nebo bez přídavku přírodních enzymů, a následným kvašením účinkem kvasinek, a který zrál minimálně tři roky v dřevěných sudech o objemu nejvýše 700 litrů,
a dále se píše v §18 odstavec 3:
Výrobek lze označit jako a) whisky nebo whiskey směsnou nebo blended whisky (whiskey), pokud se jedná o whisky vyrobenou smísením dvou nebo více polotovarů whisky, které splňují podmínky podle § 16 písm. v); jako sladovou nebo malt whisky (whiskey) je možno označit whisky vyrobenou pouze ze zesladovaného obilí nebo kukuřice, b) "Bourbon", pokud se jedná o whisky vyrobenou ve Spojených státech amerických podle příslušných předpisů.
Jak vidno, nějaké nakuřování sladu se v ní vůbec neřešilo, navíc se operovalo s pojmem "whisky neboli whiskey".

Problém ale je, jak jsem právě zjistil v CODEXISu, že zmíněná vyhláška byla k 1.12.2018 zrušena, nyní by problematika měla být ošetřena Vyhláškou č. 248/2018 Sb.-Vyhláška o požadavcích na nápoje, kvasný ocet a droždí.
Tam ale, ať hledám, jak hledám, pojem whisky vůbec nefiguruje.
A pojem destilát vyrobený destilací obilné nebo kukuřičné zápary mi CODEXIS najde v naší legislativě jen u zrušených předpisů.
Ještě budu pátrat dál, jestli je to v současnosti vůbec nějak ošetřeno.
Případně to může zastřešovat nějaký unijní předpis.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od nidan »

máš pravdu, úplně jsem tam k tomu zapoměl připsat v zápalu boje že to platí pro skotsko :doh:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Säntis Malt Edition Dreifaltigkeit

Příspěvek od Hunter »

Takže je to pravděpodobně u nás neošetřeno, protože to upravuje unijní předpis.
V EU platí Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 110/2008 ze dne 15. ledna 2008 o definici, popisu, obchodní úpravě, označování a ochraně zeměpisných označení lihovin, které říká:


Whisky nebo whiskey
a) Whisky nebo whiskey je lihovina vyrobená výhradně:
i) destilací obilné nebo kukuřičné zápary nebo zápary ze směsi obilí a kukuřice, která byla
- zcukřena v ní přítomnou sladovou amylázou s přídavkem nebo bez přídavku dalších přírodních enzymů,
- zkvašena účinkem kvasinek,
ii) jednou nebo více destilacemi na méně než 94,8 % objemových, takže destilát má aroma a chuť použitých surovin,
iii) zráním konečného destilátu po dobu minimálně tří let v dřevěných sudech o objemu nejvýše 700 litrů.
Konečný destilát, k němuž lze přidat výhradně vodu a karamel (za účelem zbarvení), si zachovává barvu, aroma a chuť pocházející z výrobního procesu uvedeného v bodech i), ii) a iii).
b) Minimální obsah ethanolu ve whisky nebo whiskey je 40 % objemových.
c) Přidání alkoholu, i zředěného, ve smyslu bodu 5 přílohy I je zakázáno.
d) Whisky nebo whiskey se nesmí sladit nebo aromatizovat ani obsahovat přídatné látky jiné než karamel použitý pro úpravu zbarvení.


Což by mělo být závazné pro nás i zmíněné Švédy. Švýcaři si pojedou podle svých vlastních not.
Nakuřování se tam neřeší, takže i Mackmyra může vesele nakuřovat čím chce. A dozrávat může také v libovolném dřevě, nejen v dubu.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět