Dictador 10 yo

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
buddha.ps
New-make
New-make
Příspěvky: 201
Registrován: 06 led 2017, 11:20

Dictador 10 yo

Příspěvek od buddha.ps »

Prší, "děláme si krásne Vánoce" (každý ženatý muž vie o čom jo reč), a našťastie je treba ísť do obchodu. Najbližšie je Lidl. A tam Dictador 10yo za 699Kč. A v hlave už dlhšie podozrenie, že to s tými rumami nemože byť až tak zlé, keďže to pije (a chváli) spústa mojich príčetných kamarátov. Rozodnuté.

Netrúfam si na plnohodnotnú recenziu, keďže je to moj druhý rum v živote (nepočítam panáky na ktoré som sa nechal prehovoriť v stavoch výrazne zníženej imunity a nerozoznal by som whisky od kombuchy), ten prvý - Flor de Cana 12yo - ma moc neoslovil a nalial som ho de facto celý do návštev.
Ale Dictador 10yo mi proste chutí, je to vyslovene nenáročné a hlavne príjemné pitie, ktoré ničím neurazí a naopak zľahka poteší; sladkosť s prehľadom v pásme znesiteľnosti, dtto drevitosť, a v krátkom dozvuku chytám kávové tóny. Vobec, celé mi to tak nejak chutí a vonia po rume :lol:

Takže veľmi príjemné prekvapenie, a spústa problémov pretože sotva človek nahliadne do úžasného sveta whisky, zachutí mu i rum z Lidlu...
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Dictador 10 yo

Příspěvek od Hunter »

Přesunul jsem do vlákna Fórum a pokec, když nejde o plnohodnotnou recenzi, tak to v rumech nemůžeme nechat.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Dictador 10 yo

Příspěvek od Hunter »

Ještě dodatek, kdyby zde v rumu vlákno Dictador 10 už měl, tak by tvůj příspěvek tam byl v pohodě.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
buddha.ps
New-make
New-make
Příspěvky: 201
Registrován: 06 led 2017, 11:20

Re: Dictador 10 yo

Příspěvek od buddha.ps »

OK, v poho; a idem si hneď naliať
Rog
Znalec
Znalec
Příspěvky: 500
Registrován: 15 srp 2014, 12:42
Bydliště: Košice

Re: Dictador 10 yo

Příspěvek od Rog »

Stačilo by tak málo, dať to do formálneho rámca recenzie... Všetko nifo tam inak máš...
No škoda... Tu sa to stratí.
Ale hlavne nech chutí a na zdravie ;) .
Odpovědět