Rada s nákupom - ktorú?

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Petr »

od Walter » 12 srp 2019, 18:52
Pozdravil, slušně a pochopitelně položil dotaz, předem poděkoval. (...)
Za mně teda zcela nepochopitelně! Je natolik líný/pohodlný nebo ještě něco horšího?, že si ani nedal práci a neprošel témata zdejšího fóra, kde je třeba tohle: Investice do whisky, co má 33039 zobrazení. :snooty:
Určitě tam je dostatek podnětů, včetně takových, kam a na koho se, v dané věci, případně obrátit. Proto považuji založení speciálního vlákna a položenou otázku, mnóó, slušně řečeno, za nepatřičné. :think:
A když pominu i tohle, taková rada na tomto fóru, to je rada "za milion" a nikdo soudný ji nedá. Taky radím - hoď si korunou, vyjde to nastejno.
:hand:
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1095
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Walter »

Víš, šlo mi primárně o slušnost či přívětivost, které není nikdy dost. Nemám pocit, že je hned nutno dotyčného považovat za "lenocha" apod. Nebyl problém, aby padla třeba jen věcná připomínka, že podobná témata se tady už řešila a není nutno zakládat další.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od nidan »

on je problém že podobné otázky stylu "co říkáte na tuto láhev" se nyní všude množí jakou houby po dešti. Na foru, na FCB na různých serverech...spousta lidí si přečte článek na idnesu jak whisky vynáší a hned jim to rozsvítí v očích dolarovky, no a pak jdou a hledaji rychlou radu jak zbohatnout, nechcou si nic přečíst, nechcou s tím trávit čas, jen vysosat lidi kteří tomu svůj čas věnují a jít zase škemrat o rady dál...jo to se mi nelíbí...když já do něčeho investuji tak tomu ten čas věnuji, udělám si průzkum, vlastní názor a pak se rozhodnu...nemám problém že se s whisky kšeftuje, je to komodita jako každá jiná, ale vadí mi když to lidi dělají tímdle stylem..."hej blbečci jsem tu novej, co myslíte"....
CarbonDioxide

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od CarbonDioxide »

Dakujem za tych zopar vecnych odpovedi, zvysok nekomentujem, tolko komplexov na kope som uz davno nevidel... mozno som mal len smolu, ale toto fakt nie. Myslim, ze som polozil slusne otazku, to, co som si tu precital fakt nepotrebujem.. :hand:
Drzim palce, aby forum prekvitalo, ja tu koncim. :clap:
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Radek »

Myslím že to přežijeme.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Petr »

To je fofr! :o Ti,co vyrábějí whisky, mají horizont 5+, ti co s ní chtějí kšeftovat, jsou sakra rychlí - den je málo. :lol: Jaké štěstí, že se najde dost "zacofaných", co si ji kupují k prapůvodnímu účelu - na pití! :violin:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od nidan »

škoda a přitom se tu mohl tolik dozvědět :) ale to je asi moc práce, číst :doh:
CarbonDioxide

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od CarbonDioxide »

Teraz som kseftar? A nic necitam? A uz som skoncil s whisky preto, ze ma TU nebavia citat vase zakomplexovane komenty? Boze mozno si to po sebe niekedy precitate... A ano, urcite to prezijete. Nikde netvrdim opak. Pisal som o tom, ze niekto polozi slusne otazku a vy nerobite nic ine, len sa predbiehate, kto tu viac zanalyzuje moje zivotne hodnoty. Ospravedlnujem sa vsetkym normalnym uzivatelom fora, ale toto je fakt masaker :think:
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Hunter »

Rozhodně bych šel z těch dvou do té marsaly, finiše po rumu nejsou zrovna nejlepší volbou.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Nethar »

tornado píše: 12 srp 2019, 12:33 Co mi todlentco jen připomíná :think: Já už vím :doh:
User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na zdravotní fórum.
Každého jsem v tom našel a i sám mám chuť tohle nezdařené téma zamknout :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?f=5&t=454&p=53616#p53616
Odpovědět