Rada s nákupom - ktorú?

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od nidan »

to by byla škoda :lol:
CarbonDioxide

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od CarbonDioxide »

@Hunter: dakujem!
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od nidan »

proc si mi nepodekoval? taky jsem ti dal radu? ;)
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Petr »

Tak jo, když zakomplexovaný, tak zakomplexovaný. Co tak třeba kouknout se tady, když chceš, ty, zdravě sebevědomý, poradit: https://www.hedonismspirit.cz/ ? Možná ti Víťa poradí i zadara.
A ke kšeftaření jenom tolik, whisky pořizuji primárně pro sebe na pití, sekundárně pro druhé s jistým malým výdělkem. A pak jsem taky prodal pár lahví se slušným výdělkem. Ale nikdy to nebyly tzv. "investiční lahve". Pojí se s tím pár drobností - roky, co se o whisk(e)y zajímám, rozhoduji si sám zda, kolik a za kterou utratím peníze. Jako hodně zakomplexovaný do toho nikoho netahám. :lol:
A už jen nakonec - na tomto fóru/virtuální hospodě, jak já ho nazývám, bývá zvykem, že nově příchozí, díky svým "životním hodnotám", se, než přisednou na kus řeči ke stolu, alespoň představí. A když už s něčím potřebují poradit nebo se svěřit, tak ty okolo aspoň uvedou do souvislostí.
A obecně - blbá otázka, byť slušně položená, nemohu si pomoci, je furt blbá otázka! :hand:
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od Petr »

@Hunter: dakujem!
Polibek smrti.
A já si myslel, že nás už borec nečte! :clap:
CarbonDioxide

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od CarbonDioxide »

@Petr:
Prečo borec?
"ty, zdravě sebevědomý" - prečo si myslíš, že som zdravo sebavedomý? Ja som nespochybnil nikde, že sú tu ľudia, ktorí sa rozumejú whisky. Preto som sem aj prišiel, však :!: Čo mi tu vadí je správanie a prístup niektorých členov - ľudské správanie. To nemá nič s whisky.
Ďakujem za link, čo s tým? Na degustácie chodím, učím sa, čítam... písal som opakovane, že ma nebaví čítať tu rady do života od niekoho, kto o mne nič nevie. Nemám 15 rokov aby sa tu niekto na mne odbavoval (a to súvisí s tým komplexom, o ktorom píšem :dance: )
Takže spájaš 2, podľa mňa, nesúvisiace veci.
"A ke kšeftaření jenom tolik" - znova, už sa opakujem - každý má whisky na niečo iné. Ak niekomu vadí kšeftárenie, je tu na to téma, treba sa dohodnúť s adminom. Ja som položil otázku v téme "nákupy". Myslím, že celkom výstižne. Do kšeftárenia ma preradili niektorí miestni "borci".
Otázky do fóra som už pokladal 1000x, toto fórum s niektorými členmi zatiaľ vysoko, vysoko vedie. Takže na to môžete byť akurát tak hrdí a zapiť si to, ako ste to tomu "borcovi" nandali :clap: :clap: :clap:
A už jen nakonec - na tomto fóru/virtuální hospodě, jak já ho nazývám, bývá zvykem, že nově příchozí, díky svým "životním hodnotám", se, než přisednou na kus řeči ke stolu, alespoň představí. A když už s něčím potřebují poradit nebo se svěřit, tak ty okolo aspoň uvedou do souvislostí.

Tak to treba uviesť sem :?: :?: :?:

Průvodce začátečníka
Příspěvek od Nethar » 08 úno 2012, 14:47

Vítejte na našem diskuzním fóru. Snad vám bude příjemným zdrojem informací o whisky i zábavy. Těšíme se i na vaše postřehy a zkušenosti.

Veškeré rubriky a jejich zaměření jsou snad vcelku jasná hned z jejich popisků, další doplňující informace následují. Prosím o jejich nastudování.

Informace, jak tvořit nadpisy, aby nám automatické generování správně fungovalo: http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic ... t=59#p5893
Základní informace o vkládání nových lahví: http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic ... t=58&p=139
Jak vkládat obrázky: http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=37
Jak psát recenze, aby se automaticky zařazovaly do seznamů a měly shodný design: http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=27&t=651

Potřebujete poradit s výběrem whisky pro začátek? http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1440

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „whisky.nethar.cz“, nebo platné mezinárodní právo.

A obecně - blbá otázka, byť slušně položená, nemohu si pomoci, je furt blbá otázka! :hand: - tvoj názor, neberiem. Na blbé otázky netreba odpovedať, nemusel vzniknúť tento spam.

Verím, že posledné slovo je výsadou domácich, takže z mojej strany už všetko bolo povedané, fóru prajem všetko dobré a som rád, že niektorých členov nemusím stretávať na ulici :dance:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od nidan »

ty už sis vzal poslední slovo a zabouchnul za sebou dveře několikrát jak vidím :lol: :lol: :lol:
už se přestaň ztrapňovat. Buď zůstaň a v klidu se třeba něco dozvíš a nebo ty dveře už neotvírej, jiná cesta stejně není ;)
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od joy »

Jsi docela vtipnej. Tohle forum neni o investovani, ale vicemene o sdileni zazitku piti whisky. Predpokladam, ze admin nikdy netusil, kam az to naroste. Kazdopadne me treba dokaze dostat do kolen, ze nekdo se sem prihlasi jen proto, aby se zeptal, co si ma koupit k investici a pak se tu uz nikdy neobjevi a nebo zase az tehdy, aby se zeptal na dalsi investici. Kdyby jsi se tu objevil, obcas neco nekam napsal do fora ci prispel nejakou recenzi, tak by se na tebe nikdo skrz prsty nedival a i by ti nekdo dle nejlepsiho vedomi a svedomi poradil, i kdyz, jak jsem jiz psal, tohle neni investicni forum.
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od J.K.Ch »

nidan píše: 13 srp 2019, 12:00 ty už sis vzal poslední slovo a zabouchnul za sebou dveře několikrát jak vidím :lol: :lol: :lol:
už se přestaň ztrapňovat. Buď zůstaň a v klidu se třeba něco dozvíš a nebo ty dveře už neotvírej, jiná cesta stejně není ;)
Tomuto způsobu odcházení se říká odborně říká Brexiting :D
Ale souhlasím s Hunterem finishe pro rumu nejsou z nejoblíbenějších.
Když kupuji láhev, která má potenciál "investice" beru převážně takovou, abych ji ze všeho nejraději chtěl vypít. Vždy totiž tak nějak doufám, že ji nebudu muset prodat. To snad jen v případě, že její cena vzroste natolik, že ji raději vyměním za láhve o kterých vím, že jsou levnější a lepší zároveň, nebo nedej bože z finančních důvodů budu muset.
A pozor na krizi ta většinou znamená rapidní propad ceny. Této luxusní a pro život zbytečné, ale námi tolik milované komodity.

To: CO2 trochu méně afektovaný přístup by neškodil.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Rada s nákupom - ktorú?

Příspěvek od salam15 »

Chlapci, chlapci, já vás tady tak poslouchám a nestačím se divit. Zdá se, že koncentrace CO2 ve zdejší atmosféře přesáhla (alespoň pro některé) snesitelnou míru. Já být CO2, tak koupím obě flašky a nějaký Macallan. Potenciál do budoucnosti mají všechny tři a Macallan největší. :D
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Odpovědět