Pivní sekce

Máte-li náměty, poznámky či nápady k chodu fóra či si chcete jen tak pokecat, sem s tím.
Odpovědět
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Mirek »

To se nechlubím, to si stěžuju.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Fileta »

Litovelský otvírák 2019 - zatím mě žádné pivo moc neoslovilo. Ani "speciály": ejl průměr, višňové jak naředěná griotka.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Kobalt »

Knížecí Pivovar Plasy

Vašnosta 10° výčepní světlé - příjemná desítka, vodová a zároveň výrazná, na žízeň ideální
Nachmelenec 11° ALE - lehce citrusové, zajímavě hořké
Zázvorák 13° - dost zajímavě ochucené pivo, osvěžující, ke konci už dost sladké
Medák 13°polotmavý - Silné hutné sladké pivo, k jídlu bylo dobré

celkově návštěva spokojenost
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Pivní sekce

Příspěvek od spyna »

Mirek píše: 09 srp 2019, 22:44 Gambáč desítka je nejlepší škopek, ...
...jo a Balantýnka je nejlepší whisky..., tak proč tu na fóru "fšecí píšete, že chlaščó jakýsi sračky" a nezačnete se bavit o pořádné whisky. Tohle je sakra fórum whisky odborníků a né tlachárna chlemtalů nějakých patoků. Zamyslete se nad sebou ... :lol:
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Mirek »

Když chceš citovat, musíš doslova (jinak to není citace) a nevytrhávat z kontextu. Chápu, dneska je to móda, nejlíp to uměj novináři...
Fórum whisky odborníků říkáš...jo, i takoví se tu najdou :mrgreen: .
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Pivní sekce

Příspěvek od spyna »

Já ti nevím, moc vášnivých diskuzí o tom zda Balantýnce nedýchá na záda Tulamórka jsem tu nenašel, tak to s těmi odborníky asi žádná velká sláva nebude... :think: :mrgreen:
No nic, jdu si dát Galaxy NEIPU od Zíchovce a budu přitom tesknit, že se u nás doma v roce 1984 pil jenom Samson (a u dědy Platan) a já tak při dopíjení lahví přišel o jedinečnou šanci poznat Pivní Grál... :cry: :lol:
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Mirek »

No mezi náma, Platan byl v tehdejší pohnuté době nadprůměr, bavím se o jedenáctce. Kojili mě tím na vojně v Písku a v pohodě...
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Pivní sekce

Příspěvek od spyna »

My se kojili Platanem o nějakých deset let později také v Písku, ale na průmce. A pro Platan to byla rozhodně pohnutá doba, protože to bylo v té době fakt hrozný pivo :puke-front: . Důvěrně přezdívané "samoser". Ale vzhledem k tomu, že široko daleko byla jen jedna hospa, kde točili Gambáč, věčně narvaná a navíc tam ti šmějdi chtěli docela pravidelně vidět občanky, tak jsme ten hnus do sebe stejně lili pod tlakem :alco27: . Ostatně jak jinak zabít nudu na intru že... :lol:
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivní sekce

Příspěvek od Mirek »

Za soudruha se ta 11 dala v pohodě, po revoluci to šlo do řiti, souhlas.
Kdybych já si vzpomněl, jak se ta díra před Pískem jmenovala...pár baráků + hospoda, z lesa ze stanice jsme to měli z kopce dolů tak 15 minut, zpátky kolikrát i 3 hodiny. V lese je holt tma... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Pivní sekce

Příspěvek od spyna »

PUTIM?
Odpovědět