Dobry CZ eshop

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Uživatelský avatar
moochine
New-make
New-make
Příspěvky: 99
Registrován: 11 říj 2018, 16:20

Dobry CZ eshop

Příspěvek od moochine »

Normalne kupujem do SR z ČR lebo ceny u nas su uplne sibnute pri mnohych flasiach(skratka ******** euro). Bral som bezne z Hyveco a Gastroklub ale Gastroklub ma uz riadne stve s vysokym postovnym a Hyveco vzdy nieco nema a kupovat z viacerych eshopov sa neoplati. Tak by ma zaujimalo ci neviete o nejakom eshope s dobrym vyberbom a prijatelnymi cenami za postovne?

Raz som bral z vinoteka-praha.cz lebo mali najlepsie ceny ale az ked dorazil kurier tak som si vsimol ze nevedia pocita kurz cz/eur takze odtial neberiem nic.
Glengoolie, for the best of times
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nobynoblhoch »

většina mých top eshopů na slovensko radši neposílá. Obávám se , že 5 euro u gastroklubu je ještě lidovka s ohledem na ostatni, ale jejich ceny uz taková lidovka nejsou.
Uživatelský avatar
moochine
New-make
New-make
Příspěvky: 99
Registrován: 11 říj 2018, 16:20

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od moochine »

7€ zasielkovna, 4€ ulozenka(ale ta ma len 2-3 pobocky), 6.5-7 kurier. ine eshopy maju zasielkovnu za 2-3e max(ano, z CR). nakupujem tam kludne aj za 150€ ale dopravu zdarma mi nedali ani raz. na konie som zobral to iste z topdrinku, co je rovnaka firma, rovnaky web len nizsie ceny ale stale by som bol radsej kebyze je nejaka alternativa okrem hyveca.
Glengoolie, for the best of times
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nidan »

no za kolik bys to nechetel? tady uz se taky bezne plati za postovny domu 120 korun a to je to po čechách...cena zasilkovny 140 kč za 5kg balík na adresu mi přijde víc než fér...
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od LukeD »

No přeci zadarmo by to chtěl; vždyť to v tom posledním příspěvku jasně píše, nidane. ;)

Ale ať jen blbě nepindám: https://www.skotska-whisky.cz/ - Uloženka SK: 120 Kč.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nobynoblhoch »

Tam to poštovné zaplatíš v cenách i 5x :snooty:
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od LukeD »

Ale prd. Záleží lahev od lahve a některé u nás kolikrát ani jinde neseženeš. Navíc mají systém slevových kuponů odstupňovaný dle výše nákupu, takže když jsem tam svého času nakupoval pravidelně, tak jsem po prvním nákupu za poštovně neplatil prakticky nic a ještě jsem měl navíc menší slevu na kupovaných lahvích. O skvělé komunikaci ani nemluvě.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od nobynoblhoch »

Tak to bych se hadal. Jen kdyz vezmu talisker10,laphroaig 10 a caol ila 12 tak rozdil je cca 550,-...takze nakup max.limitek atd. A i tam bych zkoumal cenu
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1093
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od Walter »

Čoveče, nobynoblhochu, nic ve zlém, také rád nakoupím za dobré peníze, ale to tepání do obchodníků, pokud nemají zrovna nejnižší cenu na trhu, nepobírám. :D Třeba i proto, že když už se někde nějaká super sleva objeví, okomentuješ ji na způsob: "No podobné ulety se vyskytnou...a zjevne jde o neznalost prodejce...."
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Dobry CZ eshop

Příspěvek od LukeD »

Walter: Pravdu díš. Mimochodem, já už na to jeho "kolenovrtačství", permanentní honbu za slevami a pyskování o drahotě začínám být pomalu ale jistě alergický.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Odpovědět