Double Cross Luxury Vodka

Odpovědět
maiin

Double Cross Luxury Vodka

Příspěvek od maiin »

Tak mám konečně doma ten slovenský pokus o luxusní vodku, který prý tak frčí v NY. Cca 60,- EUR za láhev, koupeno v SK. PROBOHA! Pokud někdo z vás vypil během svého života hektolitry prémiové vodky jako já, dobře vám radím, nekupujte to! Luxusní láhev - taková přerostlá toaletní voda, ale uvnitř - dle mého názoru - naprosto průměrná vodka bez špetky charakteru, převládá líh, líh, líh. Prý sedminásobná destilace a sedminásobná filtrace (včetně filrace přes diamantový prach!!!) + verše slovenských básníků - bla, bla, bla. Vracím se k mým etalonům: Smirnoff Copper Pot-Still No 55 a Level 1. DC je pro mě vodka dobrá akorát tak do koktejlu pro stokrát přešité modelky, nebo amíky, basta!

P.S.
Vodka se pije studená - max 5 °C, kdo tvrdí opak, nevypil více, než jen vzorky ;)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Double Cross Luxury Vodka

Příspěvek od Hunter »

Čtu ten příběh, který u toho mají obchody. Nejen, že tam mají chybu, ale ještě ji jeden od druhého kopírují, takže tam je tenhle paskvil:
A vydali se hledat někoho, kdo jim dokáže vyrobit opravdu kvalitní a ničím vyjímečnou vodku.
I když po tvém hodnocení to sedí. :lol:
Design lahve se jim docela povedl.
Obrázek
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět