Aurora Spirit Bivrost

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1812
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň, Písek

Aurora Spirit Bivrost

Příspěvek od Kobalt »

Nejsevernější whisky palírna Aurora Spirit a jejich whisky Bivrost, už jste někdy viděli nebo chutnali? Přišla na ní řeč na WLP...
bivrost.PNG
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Maple45
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 1
Registrován: 21 pro 2022, 18:06

Re: Aurora Spirit Bivrost

Příspěvek od Maple45 »

Co se týče whisky, mají pouze limitované edice, které vydavají 2x za rok. Každá láhev zastupuje jeden z devíti světů severské mytologie. Více info v češtine. Další bude v květnu 2023. Po této sérii bude následovat normální, nelimitovaná výroba.

Používají vodu z ledovce, arktický ječmen. Určitě zajímavá a unikátní záležitost. Díky limitovanému množství a unikátosti, je to i zajímavá investice. První ze série devíti světů, Niflheim, se draží běžně přes 1000 eur. I v ČR lze na aukčních webech najít vydražené kousky se slušným ziskem.

Ve středu (21.12. 2022) se na českém webu Helheim whisky vyprodala během minuty. Koupit to je celkem loterie, ani jednou se mi to v Německu nepodařilo koupit. A to jsem čekal u PC...

Ale nejsou to jediné produkty Aurora Spirit, mají také světově oceňovaný Arktický Gin , který je fakt pecka. :clap: Svěží, vyvážený. Naprosto čistá chuť.
Odpovědět