Travel Free

Tipy na zajímavé obchody, zkušenosti s nimi, slevové akce, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Travel Free

Příspěvek od Martin2 »

Fileta píše: 23 srp 2022, 22:33 Nezeptal jsem se, jestli dostanu např. tři vouchery, když rozdělím nákup 300 EUR.
Nevím co myslíš tím rozdělím nákup ale vím toto: je to podle mě závislý na tý klubový kartě - řekněme že máš na kartě 300 bodů co zbylo od posledně, uděláš nějakej nákup (vtip je v tom, že maj občas na nějaký položky třeba 7mi násobný body, 4 násobný apod.) získáš řekněme 1300 bodů tak ti pak paní na pokladně dá kilometrovou účtenku kde na konci budou 4 vouchery.
Dřív (cca 2 roky zpátky) ty 6 EUR vouchery šli použít až druhej den ale letos to vymakali a jdou použít hned. Akorát já jsem si teda pak "koupil" za ty vouchery třeba čokoládu nebo jerky protože je musíš použít do dvou měsíců.
https://www.travel-free.cz/clubcard
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Travel Free

Příspěvek od Fileta »

Byl jsem u pokladny s dvěma malýma dětma a spěchal. Nejspíše si špatně pamatuju, co mi pokladní vysvětlovala... Na účtence napsáno: Vouchery obdržené za tento nákup.
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Travel Free

Příspěvek od Mirek »

Podívejte se, já vám to řeknu naprosto přesně, soudruzi. Takovej samopal vzor 24 má kadenci tatatatatatatatata...a někdy ještě mnohem rychlejší.
A teď jak je to s těmi vouchery doopravdy:
Každé utracené euro = 1 bod, 400 bodů = 1 voucher = 6 €. Do loňska použitelný od druhého dne, od letoška ihned = můžeš uplatnit i na aktuální nákup. Platnost 2 měsíce, pak propadne bez náhrady.
7násobné body mají na věci ze segmentu, kterýmu říkají prémiové lihoviny. Tzn. že koupíš flašku třeba za 119 € a na klubové kartě se ti přičte 7 x 119 = 833 bodů, takže ti okamžitě vyjedou 2 vouchery, 33 bodů zůstane na příště a budou se přičítat k dalším příštím nákupům, až zase dají dohromady 400 bodů a tím i další voucher. V praxi to znamená, že za flašku zaplatíš 119 €, použiješ 2 vouchery a máš to rázem za 107 €.
To, že Fileta utratil, dejme tomu, něco přes 100 € a dostal voucher, znamená jediné - na klubové kartě měl z minulých nákupů cca 300 bodů, ty se přičetly, překročily hranici 400 bodů a vyjel voucher. Tečka.
Pozor - za 52,99 € dostanete 52 bodů a 0,99 € je zapomenuto.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Travel Free

Příspěvek od tornado »

Mirek píše: 24 srp 2022, 08:19 Podívejte se, já vám to řeknu naprosto přesně, soudruzi. Takovej samopal vzor 24 má kadenci tatatatatatatatata...a někdy ještě mnohem rychlejší.
A teď jak je to s těmi vouchery doopravdy:
Každé utracené euro = 1 bod, 400 bodů = 1 voucher = 6 €. Do loňska použitelný od druhého dne, od letoška ihned = můžeš uplatnit i na aktuální nákup. Platnost 2 měsíce, pak propadne bez náhrady.
7násobné body mají na věci ze segmentu, kterýmu říkají prémiové lihoviny. Tzn. že koupíš flašku třeba za 119 € a na klubové kartě se ti přičte 7 x 119 = 833 bodů, takže ti okamžitě vyjedou 2 vouchery, 33 bodů zůstane na příště a budou se přičítat k dalším příštím nákupům, až zase dají dohromady 400 bodů a tím i další voucher. V praxi to znamená, že za flašku zaplatíš 119 €, použiješ 2 vouchery a máš to rázem za 107 €.
To, že Fileta utratil, dejme tomu, něco přes 100 € a dostal voucher, znamená jediné - na klubové kartě měl z minulých nákupů cca 300 bodů, ty se přičetly, překročily hranici 400 bodů a vyjel voucher. Tečka.
Pozor - za 52,99 € dostanete 52 bodů a 0,99 € je zapomenuto.
Opravil bych pouze to "kterýmu", jinak výborně vysvětleno :clap:
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Travel Free

Příspěvek od Martin2 »

Mirek píše: 24 srp 2022, 08:19 V praxi to znamená, že za flašku zaplatíš 119 €, použiješ 2 vouchery a máš to rázem za 107 €.
Jenom detail, ale tímto si nejsem jistej. Udělám nákup A, paní chce nejdřív klub kartu pak to namarkuje a pak to chce zaplatit a až po zaplacení vyjedou ty vouchery z kasy, takže abych je použil řekla mi, že si mám udělat duhej nákup tedy nákup B - samo lze s tím počítat už dopředu kdy si koupím prémiovou flašku dám ji na pás jako první a hodím za ní zarážku, vyinkasuju vouchery a jako druhej nákup taky na sebe si dám rovnou třeba Becherovku a rovnou ty vouchery uplatním. Ale jak píšu není to moc důležité - hlavně je nenechat propadnout či je snad dokonce vyhodit spolu s účtenkou do koše hned u dveří :scared-eek:
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Travel Free

Příspěvek od Fileta »

Mirek píše: 24 srp 2022, 08:19 To, že Fileta utratil, dejme tomu, něco přes 100 € a dostal voucher, znamená jediné - na klubové kartě měl z minulých nákupů cca 300 bodů, ty se přičetly, překročily hranici 400 bodů a vyjel voucher.
Mirku, já to popletl s dřívějšími nákupy v Excalibur City, kde jsi nad útratu 100 EUR dostal slevu 6%. Mea culpa :doh:
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Travel Free

Příspěvek od Mirek »

Fileta píše: 24 srp 2022, 12:38
Mirek píše: 24 srp 2022, 08:19 To, že Fileta utratil, dejme tomu, něco přes 100 € a dostal voucher, znamená jediné - na klubové kartě měl z minulých nákupů cca 300 bodů, ty se přičetly, překročily hranici 400 bodů a vyjel voucher.
Mirku, já to popletl s dřívějšími nákupy v Excalibur City, kde jsi nad útratu 100 EUR dostal slevu 6%. Mea culpa :doh:
No jo, bejvávalo...
Když jsem tam many years ago začínal jezdit, měli slevu 5% na všechno za jakoukoliv cenu. Pak to změnili (2013? 2014? nějak tak...) na 3% nad 50€ a 6% nad 100€. A pak to nečestně a nesportovně zrušili :lol: .
Sice jsem to u Mirka Svobody (vedoucí) reklamoval, ale na to on je malej pán. To se rozhoduje jinde.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
rap
New-make
New-make
Příspěvky: 135
Registrován: 07 čer 2012, 21:20
Bydliště: České Budějovice

Re: Travel Free

Příspěvek od rap »

V akční nabídce 24.3. - 6.4.2023:
Big Peat Islay Blended Malt 48% 1L ... 892 Kč
Plantation 20th Anniversary 40% 0.7L ... 765 Kč
Obrázek
Odpovědět