Sam Barton 5 yo

Kanadské kousky
Odpovědět
Uživatelský avatar
zyki
Znalec
Znalec
Příspěvky: 755
Registrován: 22 led 2013, 14:36
Bydliště: Praha

Sam Barton 5 yo

Příspěvek od zyki »

sb5.jpg
sb5.jpg (48.48 KiB) Zobrazeno 5035 x
Alkohol:40 %
Aroma:málo sladké, uzavřené, umělá citrusovost (manželka to nazvala čistícím prostředkem), náznak praženého zrní
Chuť:lehká olejnatost, rozinka naložená v tuzemáku, mírně doplněno hřejivým kořením
Dozvuk:převládá připečená rozinka
Shrnutí:čekal jsem o něco víc, slabším článkem je aroma, "černá koruna" nasadila kanadskou laťku vysoko, z tohoto pohledu není tato whisky zázrak, ale je celkem pitelná, vhodná pro "objemový trénink"
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Sam Barton 5 yo

Příspěvek od Hunter »

Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:Citrusy, slad, leštěnka na dřevo, sušená pomerančová kůra. Přímo srovnávaný McCormick má sladší a příjemnější vůni. (76 b)
Chuť:Vanilka, dřevo, kůže, koření. Tělo není tak tenké jako má McCormick. Lehce rumový dojem, kořenitě štiplavý dozvuk. (80 b)
Body:78
Shrnutí:Srovnával jsem s kanadským McCormickem, rozdíly tam byly, ale výsledek byl velmi těsný, ve vůni vyhrál McCormick svým sladším a příjemnějším projevem, v chuti mě zase více oslovil Sam Barton svou plností. V cenové kategorii „do tří stovek“ je předvedený výkon myslím v pohodě. Za bohatý vzorek děkuji zykimu.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět