Whisky Festival Dresden-Radebeul

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od Nethar »

20 km provázek ti do Německa nestačí.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od nidan »

hotl bude muset asi Áda posunout zase hranice :lol: :lol:
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od josé »

12. Whisky Festival in Radebeul 25. und 26.03.2023
ten letošní jedenáctý (dvakrát odsunutý) jsem kvůli buzeraci s povinným testem a respirátory vynechal. pokud se v Sasku do jara nenechají něčím zblbnout, viděl bych to na opětovnou účast. ale těšit se radši nebudu, ať nejsem zklamán. vstupenky maličko podražily: 14€ sobota a 10€ neděle.
https://www.whiskyfestival-radebeul.de
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
coty
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2021, 16:38

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od coty »

Musim podekovat za tip na vejlet, prislo mi to super. Az na tu trihodinovou cestu domu, to strizliveni ve vlaku neni nic moc:-)
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od josé »

:arrow: coty: to jsem rád, že se líbilo. my vyrážíme až zítra. doufám, že na nás nějaká whisky ještě zbyla.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
coty
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2021, 16:38

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od coty »

Nevim, jestli jeste bude festivalova (spis uz ne), kazdopadne doporucuju stanek whisky tales a jejich Goblina (udajne Lagavulin v sherry sudech), whisky vikinga, kterej svoje islay whisky (bez udani destilerky) po sauternes taha rovnou ze soudku. A nakonec stanek whisky herbst berlin a ptat se po jeho vzorku, co bude mit nalahvovanej na whisky deluxe festival - je to 17 letej laphroaig skoro celou dobu myslim v px sudu.
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2802
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Re: Whisky Festival Dresden-Radebeul

Příspěvek od josé »

už to bude rok. jak se postupně propíjím vzorky z Radebeulu, narazil jsem i na společnou fotku. jako důkaz návštěvy dodatečně přidávám.
r2023.jpg
r2023.jpg (52.36 KiB) Zobrazeno 165 x
zleva: xenopus, josé, Hunter
po nucené přestávce to byla opět příjemná akce. jeli jsme autem na otočku až v neděli. tradiční kratochvíle řádně navzorkovat se s počtem 50 kousků vyvedla. něco přechutnáno na místě. mě spíše negativně překvapily nové skleničky. na 2cl vzorek zbytečně velké viz fotka.
stánků bylo dost, vše se nedá stihnout a spoustu lahví jsem prostě vyšuměl. z navštíveného za vypíchnutí stojí: The Caskhound, Anam na h-Alba, Whisky Tales, Mackmyra, Kierzek, Celtic Events s lahvemi Cooper´s Choice (ačkoliv Andy byl ke konci napitej a protivnej), Schlumeberger se svými SC od Heavens Door a obvyklými Penderyny.

13. ročník je už brzy: 23. und 24.03.2024. podrobnosti na stánkách. letos bohužel vynecháváme.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Odpovědět