Volba whisky roku - diskuze

Setkání milovníků whisky, festivaly, ochutnávky, přednášky, ... (nikoliv slevové akce)
Odpovědět
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba whisky roku - diskuze

Příspěvek od Nethar » 10 lis 2019, 08:36

Trochu opožděně - nevzal by si prosím nějaký šikovný webový grafik/designer/programátor/šikula na starost whisky roku? Jakub nemá moc času a raději by to předal někomu novému, ať se to zase někam posune. Buď stvořit něco nového nebo to postavit na současném kódu.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 10 lis 2019, 10:07

takže se bude volit nebo nebude?

LuckyLoser
New-make
New-make
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyLoser » 10 lis 2019, 10:18

Já bych to mohl udělat na stránkách. Mám tam stáhnutý plugin na ankety. Pak bych to hodil do tabulky a udělal nějaké vyhodnocení. Neuměl bych ale ty výsledky udělat moc interaktivní. Prostě bych jen vypsal jednotlivé kategorie.
Ale bohužel už by to nebylo na fóru. Je to jen návrh ;)

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 10 lis 2019, 10:26

Já doufám, že bude.

Tak ono posbírat výsledky se dá zatím jako normálně mailem, protože stejně se to musí ručně projít a kontrolovat a tak. Udělat to pořádně automaticky s nějakou provázanosti na WB třeba už by bylo víc práce.

Jde mi právě o to udělat z toho nějak hezky výstup. Ani ne tak nějaké statistiky, která láhev je nejlepší a tak, to považuju v našem počtu a vzájemném sdílení lahví spíš za matoucí, ale spíš udělat to nějak hezky graficky. Ať to vypadá jako že je opravdu rok 2019, ať se to dá zobrazit podle kategorií, podle uživatelů, apod. Já stránky hodně jednoduchý můžu udělat, ale nejsem grafik a jsem rád, že znám názvy základních barev, takže by to vypadalo strašně.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět