Highland Park Dark Origins

LukeD
Znalec
Znalec

Re: Highland Park Dark Origins

Příspěvek od LukeD »

No ty kráso, vědět, že tím pocitovým označením jednoho z čichových vjemů spustím takový "shitstorm", tak to tam raději nepíšu. Nechceš to tu promazat, Nethare? :doh:

Mimochodem, tím sprchovým gelem jsem měl na mysli takovou tu těžší (kořeněnou?) esenci, která často v pánských sprchových gelech bývá. A samozřejmě i v parfémech. Kdybych věděl, co to je, napíšu to konkrétně. Takhle to bylo jen pocitově...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar »

LukeD píše: 13 led 2021, 12:40Nechceš to tu promazat, Nethare? :doh:
Zatím by to nebylo ku prospěchu, remcali by o cenzuře. Nechám vyvanout pánský sprchový gel a pak :-) Tvoji recenzi mám nechat? ;) :mrgreen:
nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

To musi bejt jedine Axe Afrika ! V dove koreni neni, ale je to panskej sprchovej gel? Nebo mydlo? To ke otázka...
salam15
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od salam15 »

Já nechápu, že se čertíš Luku. Mně prostě zmínka o pánském sprchovém gelu přišla "objektivně" vtipná a tak jsem to jen rozvinul.

Možná jsem málo poetická duše, ale když už najdu v recenzích pojatých jako svého druhu básnické dílo něco, co mi přijde fakt mimo, tak na to poukážu.

A jestli jsi to ty, nebo M. Jackson a jeho "vzdálené hřmění sopky" ve vůni Taliskeru, nebo Ralfy, který cítí leccos a dost možná i "středně silný pšouk mola konzumujícího výhradně pohankovou mouku", tak to je mi jedno.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
LukeD
Znalec
Znalec

Příspěvek od LukeD »

Jsem byl ve stresu z toho, jak vyjde test, tak jsem asi trochu čertil. ;) A je fakt, že já krapet poetická duše jsem.
nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

Jo Luku takže sis dal dlouhou sprchu s pánským sprchovým gelem a uklidnil ses? :D v dnešní době je treba trochu humoru, tentokrát si přispěl ty, příště třeba někdo jinej ;)
salam15
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od salam15 »

OK, gratuluji k potvrzené negativitě - s ohledem na to, kolik pozitivních lidí teď vidím kolem sebe, tak jsi vlastně celkem výjimečný. Recenze mne pobavila a šel jsem si ten HP nalít, abych zjistil, jestli tam ucítím aspoň tu šalvěj a datle (datle asi trochu jo, šalvěj teda ne) a jaký je rozdíl aroma na kraji skleničky a v jejím středu. Stala se mi ale taková věc - vypil jsem to a zapomněl si to naředit vodou, abych mohl ověřit i tvé další poznámky - tak si to budu muset nalít ještě jednou...
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
LukeD
Znalec
Znalec

Příspěvek od LukeD »

nidan: Já sprchový gel nepoužívám, já jej čichám jen od ostatních ve společných sprchách. ;)

salam15: Díky. Navíc sdílím domácnost se dvěma, kteří byli testováni pozitivně (pročež jsem v té podělané kreténténě). O to je to cennější.

Hele, a jen tak pro jistotu, máš tu stejnou šarži Dark Origins? Páč jestli máš jinou, tak tam vcelku pochopitelně můžou být úplně jiné vjemy ve vůni či v chuti i pro mě, natožpak pro tebe. 8-)
nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

no dobře dál už se na sprchové gely neptám :lol: :lol:
joy
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joy »

Neboj Nidane, tema sprchace rozebereme vecer. Udelame si interaktivni prezentaci. Jdu hledat sprchace, co mi najezil Jezisek

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Odpovědět