RumRatings

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RumRatings

Příspěvek od Marvin »

Shodou okolností jsem včera zkoušel naplnit i svůj kabinet, komentáře psal česky (ani to nejsou nějaké degustační poznámky, u rumů s nimi mám ještě větší problém než u whisky). Původně jsem chtěl zkusit přidat jen 1-2 rumy, ale má tam velmi rychlý postup po "hodnostech", takže vždy chybělo k postupu ohodnotit 2-3 další a najednou jsem byl Veteran a vzápětí Captain ;) .
Ghandimaster

Re: RumRatings

Příspěvek od Ghandimaster »

Taky bych si tam rád založil účet takže dotaz. Pojali jste to tak, že v cabinetu jsou všechny láhve co vám prošli rukama a nebo to co máte doma ve skříni otevřené/neotevřené? Škoda, že tam nemají něco jako "aktuální bar", "vypito" a "whislist". Co je totiž víc a cennější? Když jste ochutnali každý rum na světě po jednom panáku jako vzorku ale doma nemáte nic a nebo když jste jich ochutnali 400, ale máte doma stěnu s 200 lahvemi? Zdá se mi, že počet nasázených lahví v cabinetu má přinejmenším zaváděcí vypovídací hodnotu ;)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: RumRatings

Příspěvek od Hunter »

V kabinetu můžeš mít jen lahve, ke kterým jsi napsal komentář, bez komentáře ji tam nepřidáš. Takže tam mám všechny ochutnané, respektive ochutnané, ke kterým už mám zpracovanou recenzi. Zbytek mám ve whishlistu, tam mám ty, co mám už okoštované a ještě nemám hodnocení vytvořené + ty, co bych chtěl koupit nebo ochutnat.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Ghandimaster

Re: RumRatings

Příspěvek od Ghandimaster »

Tak jsem tam naflákal vše co mi dosud prošlo rukama v podobě celé láhve a mám hotovou recenzi. Jen nevím jak změnit název odkazi v podpisu aby tam nebyla celá adresa :)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: RumRatings

Příspěvek od Nethar »

Kód: Vybrat vše

[url=http://www.rumratings.com/users/2742-ghandimaster]Tádydádydádydá[/url]
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: RumRatings

Příspěvek od Hunter »

S potěšením sleduju rozrůstající se českou kolonii na RumRatings. Někteří jsou hodně zkušení, třeba hyenik. :clap: Škoda, že zatím neobjevil i tohle fórum. A stále přibývají další.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RumRatings

Příspěvek od joy »

A co je za problem ho na web pozvat?

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: RumRatings

Příspěvek od Hunter »

Na RR nefunguje systém zasílání zpráv ani žádný jiný způsob komunikace mezi členy, tak proto.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
orumu.cz

Re: RumRatings

Příspěvek od orumu.cz »

Ahoj jsem velký fanoušek rumu. Udělal jsem si webovky s hodnocením, whislistem, spoluprací s facebookem. Mrkněte na http://www.orumu.cz. Přiznávám, že jsem se hodně inspiroval rumratingem, ale dodal jsem sociální funkce a chci to trosku rozvést. Budu rád, když mi napíšete třeba na mail o vylepšení nápady nebo pokud se bude chtít nějak podílet budu moc rád ;). Rád se seznámím s dalšími lidmi, které zajímají rumy, doutníky a webové věci. :geek:
Uživatelský avatar
Simson
New-make
New-make
Příspěvky: 65
Registrován: 29 úno 2020, 18:55

Rumratings - řazení recenzí

Příspěvek od Simson »

Cca. před 2 dny jsem zjistil, ze se recenze na stránkách Rumratings.com přestaly seřazovat od nejnovějšího po starší. Dělá vám to také? Už jsem psal na jejich adresu, ale zatím nemám odpověď.

Díky za reakce.
Odpovědět