Loch Lomond

Odpovědět
Duthoron
Znalec
Znalec

Loch Lomond

Příspěvek od Duthoron » 26 led 2015, 09:52

loch-lomond.jpg
Tohle zakoupil kolega v Kauflandu v nějaké akci (tuším za 280,- Kč 0,7 litru) abychom na večírku nemuseli s ostatními pít fernet a zelenou.
Aroma:Alkohol a nějaké čistidlo na kůži.
Chuť:Trochu sladká, kožená a máslová.
Dozvuk:Máslovost mizí a zůstává štiplavý alkohol.
Shrnutí:Nic moc, znovu rozhodně ne. Mám-li známkovat tak 4-5, ale za uvedenou cenu je to asi odpovídající výkon. Ke špatnému hodnocení přispívá i fakt, že mě ráno bolela hlava což se mi nestává ani po blendech.
Naposledy upravil(a) Duthoron dne 27 led 2015, 08:58, celkem upraveno 1 x.

Duthoron
Znalec
Znalec

Re: Loch Lomond

Příspěvek od Duthoron » 26 led 2015, 10:22

Ještě jsem chtěl sepsat popis pro poety a začal jsem: Sedlářská dílna pozdě večer ... Ale pak do ní vstoupil ožralý sedlář a celá představa se mi rozsypala :-(

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 26 led 2015, 13:18

Této flašce jsem odolal ve Vídni v Makru, teda v Metru...a dívám se, že odolám i příště.
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marvin » 26 led 2015, 21:00

Jen poznámka pro přesnost, pokud je to ta na obrázku, tak by měl být název tohoto vlákna Loch Lomond Peated, protože existuje i verze jen Loch Lomond s modrou etiketou, viz např. http://destilaty.heureka.cz/loch-lomond ... malt-0_7l/
A peated verze byla skutečně dost mizerná. Jinak jsem zabrousil na stránky palírny a podle všeho zcela překopali řadu plnění u této whisky (stejně jako u nedávné "disco" řady Glen Scotia): http://www.lochlomondgroup.com/brands/loch-lomond/

Duthoron
Znalec
Znalec

Příspěvek od Duthoron » 27 led 2015, 09:02

Aha, omlouvám se, nalinkoval jsem omylem špatný obrázek. Recenze se týká Loch Lomond dodávané v modrém tubusu. V úvodu opraveno, díky za připomínku. :oops: :oops:

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 30 čer 2016, 13:58

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/55993
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Aroma:Zvláštně nasládlý slad, kvasící slad, závan tlejícího sena, silná žužu sladkost, stopy kouře.
Chuť:Hutná a sladká. Zvláštní nasládlý slad, sláma. Trocha žužu. Pak také hořká čokoláda a lehce dřevo.
Dozvuk:Větrovost, silná žužu nasládlost. Větrová hořká čokoláda, slad. Zbude sladké olezlé dřevo.
Shrnutí:Celkově dost sladká, ale hlavně hodně zvláštní. Zajímavý zážitek ale k vychutnávání nedoporučuji.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Odpovědět