Cubaney 25 Años Solera Tesoro

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Cubaney 25 Años Solera Tesoro

Příspěvek od Hunter » 27 čer 2015, 19:36

Obrázek
Barva:
Alkohol:38 %
Původ:Dominikánská republika
Aroma:Kůže, med, karamel a výrazně vyzrálý dojem, v druhé vlně lehký mátový závan. (86 b)
Chuť:Čekal jsem víc sladkosti. Kůže, karamel, v dochuti dřevo. Uhlazená chuť. (85 b)
Body:85
Shrnutí:Poslední z ochutnaných rumů červnové ochutnávky u josého. Očekávání bylo větší. není to špatný rum, ale údaj 25 let ( i když vím, že jde o soleru) budí prostě větší naděje. I proto zaokrouhluju hodnocení směrem dolů.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Cubaney 25 Años Solera Tesoro

Příspěvek od josé » 10 pro 2017, 20:31

cubaney25.jpg
cubaney25.jpg (14.28 KiB) Zobrazeno 684 x
Alkohol:38 %
Původ:Dominikánská republika
Velikost:lahev
Aroma:nasládlé, karamelové. med. hodně sušeného ovoce a vanilky. připálené hrozinky, mandarinka. dřevo a něco mandlí. (b.2/3)
Chuť:sladkost 1/3. medový, ale ne přeslazený. výrazná ovocná šťavnatost. opět sušené ovoce (ananas, papája), výraznější nehořké dřevo. (b.2+/4)
Dozvuk:hřejivý, nasládlé dřevo a koření. sušené švestky, sušené třešně i hrozinky. karamely, mléčná čokoláda, para ořechy. (b.2/2)
Shrnutí:dopíjím ležáky. u tohotu rumu musím konstatovat, že čím pozdnější poznámky, tím byl lepší. první panák byl zklamání, teď na konci láhve si mi líbil čím dál víc. (b.0/1)
Body:6+
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět