Metaxa Honey Shot

Odpovědět
Kobalt
Znalec
Znalec

Metaxa Honey Shot

Příspěvek od Kobalt » 12 říj 2015, 09:59

141202_SITE-4-Metaxa-01-1708-pix.jpg
Další do řady medových likérů založených na známé značce. Tato medová Metaxa by měla být míchaná z 5* (tj. pětileté) Metaxy a pravého řeckého medu. ("Med z hor na severu Peloponésu s intenzivním aroma medu divokých řeckých včel...")
Alkohol:30 %
Aroma:Silná medová a sladká vůně. Přehlušuje ostatní věci.
Chuť:Sladká a medová chuť s jemnou brandy.
Dozvuk:Med, medově sladký.
Shrnutí:Med správně medový a správně sladký. Přijde mi lepší a uvěřitelnější než ostatní co jsem ochutnal (Jack Daniel's, Jim Beam, Paddy). Pokud máte rádi med, tak stojí za ochutnání.
Kdybych se někdy dostal k lahvi, mohl bych si trochu pohrát hlavně s teplotou. Měl jsem ji zatím několikrát vychlazenou na doporučovaných 10°C.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

jumbo
New-make
New-make

Re: Metaxa Honey Shot

Příspěvek od jumbo » 12 říj 2015, 17:20

Mě překvapila formulace "Med ... s intenzivním aroma medu ..." :D To je offiko?

Kobalt
Znalec
Znalec

Re: Metaxa Honey Shot

Příspěvek od Kobalt » 12 říj 2015, 19:52

To se tak nějak spojilo :D , původní věty z propagačních materiálů jsou "...úchvatné splynutí Metaxy 5* s intenzivním aroma medu divokých řeckých včel..." a "Jen v horách severní části Peloponésu roste tento ideální koktejl květů, který spolu se slunným klimatem dělá zdejší med nezaměnitelným.". A taky je tam dost pěkných frází jako "nejjemnější destilát pod sluncem" nebo "...z dokonalé Metaxy neméně dokonalou Metaxu Honey Shot.".
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Odpovědět