Captain Morgan Black Label

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Captain Morgan Black Label

Příspěvek od Hunter » 03 led 2013, 17:10

Obrázek
Od kamaráda jsem dostal ochutnat tento komerční výrobek, dobarvovaný karamelem, podporovaný masívní reklamou.
Zraje rok v dubových sudech.
Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Jamajka
Aroma:Kdybych neviděl tu tmavou barvu a nevěděl bych, že jde o rum, tak bych přemýšlel nad tím, že je to snad nějaká velmi levná a nevýrazná blended whisky. Na rozdíl od whisky pak ale aroma inklinuje do čokolády a karamelu.Vyloženě rumového zde necítím nic. (65 b)
Chuť:Chuť je plochá, nudná, nezáživná, dřevitě karamelová s mírně nahořklým dozníváním. (60 b)
Body:62
Shrnutí:Pravděpodobně nejhorší karibský rum, co jsem kdy ochutnal, opravdová bída s nouzí, ničím mě nezaujal, a protože v sobě z rumu snad ani nic nemá, nedal bych si ho ani do míchaných drinků jako Cuba libre, to už by snad lépe posloužil Tuzemák. Z mého pohledu naprosto zbytečný produkt na našem trhu, ani jsem mu zde nechtěl zakládat vlákno, ale aspoň vedle něj vyniknou kvality i těch "průměrných" karibských rumů, jako mi přišel poslední dobou třeba Centenario Conmemorativo 9y, které jsou sice průměrné oproti těm špičkovým, ale pořád o obrovský kus před podobnými nechutnostmi. A cenově od sebe daleko nejsou.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

zombice
Znalec
Znalec

Re: Captain Morgan Black Label

Příspěvek od zombice » 09 led 2013, 12:03

Ještě, že jsi se k téhle recenzi dostal až teď, jinak bych ti totiž ten Cpt. Morgan Private Stock ani nenabizel :-) Ve "světle" Black Labelu to, ale dopadlo naštěstí docela dobře...

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 09 led 2013, 14:51

Nebe a dudy. Jsem rád, že to tak dopadlo, že jsem o Pivate Stock nebyl ochuzen, to by byla škoda, chutnal mi.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 18 čer 2015, 12:38

Velikost:velký panák
Aroma:Nasládlý, ale ne sladký karamel, dále tóny višně a lékořice. Nerumová.
Chuť:Tmavý karamel s trochou lékořice. Divně sladká.
Dozvuk:Hořkost karamelu nebo tmavého cukru, vrátí se trocha těch višní. Pak ještě něco zvláštního.
Shrnutí:Vůbec v tom nenacházím rum. A navíc je to celý takový pofidérní. Radši se tomu vyhněte.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Odpovědět