British Navy Pusser's Rum 42% Blue Label

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

British Navy Pusser's Rum 42% Blue Label

Příspěvek od Hunter » 18 dub 2014, 19:21

Obrázek
Barva:
Alkohol:42 %
Původ:Britské Panenské ostrovy, Trinidad, Guyana
Aroma:Zajímavý mix vjemů. První jsem ucítil klasické tóny tuzemáku, náplň rumových pralinek, ale přes to se valí silná vůně kůže, čokolády a rozinek, s trochou leštěnky a ředidla.
Dále skořice a nějaké koření, co mi evokuje Vánoce. Hřejivý dojem, to vše dohromady pěkně drží pospolu a funguje to. (87 b)
Chuť:Chuť je zprvu nasládlá, rozinková až medová. Po polknutí už přebírají otěže suchost opáleného dřeva, připálené topinky, chleba opečený a připálený nad ohněm a asi nejlépe to
vystihl zyki- černá připálená rozinka na povrchu vánočky. (87 b)
Body:87
Shrnutí:Ochutnal jsem verzi s červenou etiketou o síle 42%. Za vzorek děkuji Millemu. Tohle je opravdu zajímavý kousek, už po zdejších recenzích jsem se chtěl téhle značce podívat na zoubek, teď
po první zkušenosti bych už určitě uvítal celou lahev. V záloze mám ještě miniaturu z Diosu s modrou etiketou o síle 47,5%, ale to až někdy příště.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: British Navy Pusser's Blue Label Rum 42%

Příspěvek od Hunter » 13 říj 2015, 18:25

Dříve se dělala verze 42% červená, nyní jsem už na stránkách výrobce našel jen modrou verzi, ta se pak ještě dělí na 40 a 42%. British Navy Pusser's mají celé své portfolio dost nepřehledné. Barvy se v průběhu doby různě mění, overproof (75%) verzi mají pro Německo v zelené barvě, Gunpowder Proof byl modrý, teď bude černý, verze 47,75% k dostání jen jako miniatura a podobné lahůdky. Ale prokousal jsem se tím a snad je to takto rozdělené už v pořádku.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět