Cubaney 8 Años Reserva

Odpovědět
Kobalt
Znalec
Znalec

Cubaney 8 Años Reserva

Příspěvek od Kobalt » 17 říj 2015, 13:01

Cubaney.jpg
Cubaney.jpg (25.2 KiB) Zobrazeno 1408 x
Tak jsem ochutnal další rum, na začátek se podíváme, co o něm říká distributor: "Je to rum, který se blíží dokonalosti. Zraje více než 8 let v malých barikových dubových soudcích a stárne ve sklepích za vysokých karibských teplot. Je vonný a velmi příjemného aroma, s nádechem dubu a pražení - spálení. Sladký a hustý rum, dlouhý v chuti a ve svém celku lahodný. Barvy starého bronzu, s velmi zářivou přírodní patinou. Je to jeden z nejlepších rumů na trhu."

A teď se podíváme na můj názor...
Alkohol:38 %
Původ:Dominikánská republika
Web:http://rumako.cz/en/products/Cubaney
Velikost:velký panák
Aroma:Nasládlé. Káva a čokoláda.
Chuť:Divná, ostrá. Hořký karamel, možná lehce něco chladivého (peprmint).
Dozvuk:Neoslazená instantní káva, nesladký karamel. Hořký.
Shrnutí:Vůně dobrá ale zbytek hrůza. Doufám, že to byla chyba této lahve (třeba ji mají na baru otevřenou a nedopitou už dlouho) protože to co jsem ochutnal bylo ale opravdu nedobré.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubaney Reserva 8 Años

Příspěvek od Marvin » 18 říj 2015, 15:33

No, verze, kterou mám v baru je chuťově v pořádku, ale taky je poněkud vyšší: Cubaney 21 años.

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 23 kvě 2016, 20:12

Přechutnal jsem vzorek u Rumaka a musím říct ať první recenzi neberete vážně. A já si přidám jeden bar do blacklistu, bůhví co tam s tim dělaj.
Web:http://rumako.cz/en/products/Cubaney
Poznámka:Rumako 20.5.2016,degustační vzorek
Aroma:Sladší, příjemná, karamelová.
Chuť:Příjemně sladká, lehčí a tenčí ale dostatečně plná, trochu nevyvážená. Dřevo, karamel.
Dozvuk:Méně intenzivní, trocha karamelu, trocha dřeva, levná hořká čokoláda.
Shrnutí:Pohodový a ve své kategorii průměrný rum. Není špatný.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 07 led 2017, 17:32

Barva:
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/2274- ... rve-8-year
Aroma:Včelí plástve, vanilka, lesní med, tmavá čokoláda, belgické pralinky, bujón. (83 b)
Chuť:Hustý, olejnatý na jazyku. Dřevíčko, čokoláda, krémovost. Dozvuk kratší. (81 b)
Body:82
Shrnutí:Takový rumový základ. Pro ty, co s rumy začínají, to nemusí být špatná volba pro seznámení s karibským rumem, ale vzhledem k ceně bych určitě doporučil spíš sáhnout po Pamperu Aniversariu. Ale oproti komerčním kapitánům Morganům nepochybně velký pokrok.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět