Nové lahve na trhu

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Nethar »

Přesně tak, stejně to pošťák přiveze a než to donesete na stůl, je půlka vypitá.
matus.krizan
New-make
New-make

Příspěvek od matus.krizan »

Je tu novy Glen Moray Madeira, ktory zrel v Madeira sude skoro 14 rokov, takze ziadny obycajny finishing. Dufam, ze to niekto importuje do CR, minimalne ich Chardonnay cask je skvela whisky

https://www.thespiritsbusiness.com/2020 ... ira-casks/
Petr001
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Petr001 »

Jen dotaz,já jsem z Prahy a tuhle whisky bych chtěl je možné ji nechat poslat z Anglie,tak pokud by jste se chtěl přidat a podělit se o poštovné bylo by to super,nebo jestli ji mají někde v Cz poprosím o link já jsem ji zde nenašel,s pozdravem Petr
dabelM
Znalec
Znalec

Příspěvek od dabelM »

INTRODUCING...
ARDBEG TRAIGH BHAN BATCH No.2

Dear Committee Member
I’m delighted to let you know that the second release of Ardbeg Traigh Bhan 19 Years Old, Batch 2 is almost here. Like the bottling that came before it, Batch 2 will give rise to yet another exquisite dram. Matured in American oak and Oloroso sherry casks, this sublime whisky is the epitome of an aged Ardbeg. And a stunning reflection of the place that inspired it...
THE SANDS...
From the Ardbeg Distillery to Port Ellen and beyond, follow the rocky coast and you will discover the heavenly vista of Traigh Bhan (pronounced tri-van), the beautiful beach known locally as the Singing Sands...
For this captivating place has white soft sands that sing beneath your feet, a hum that ebbs and flows with the winds and the tides. But beguiling as this place is, do not drop your guard. Bathing is ill advised in the seemingly tame crystal waters where jagged, volcanic rocks pierce the sands along the shore.
THE SPIRIT...
Part of a highly sought-after and collectible Ardbeg series, 19 Years Old Batch 2 is our latest expression, released only in limited batches each year. Elegant, complex and impossibly balanced, its delicate taste surprises and entices, with intense waves of smokiness that never overwhelm. A rare and special Ardbeg that stays with you, long after the last drop.
SURE TO GO DOWN A STORM
Ardbeg Traigh Bhan 19 Years Old Batch 2 will be available to buy from your local Ardbeg Embassy from 7th September 2020. Bottles for this batch are scarce and like most Ardbeg Limited Editions, once it’s gone, it’s gone!
Slàinte!
1B5A5A13-C4EC-48EE-96B6-215AC6FD4499.jpeg
1B5A5A13-C4EC-48EE-96B6-215AC6FD4499.jpeg (18.97 KiB) Zobrazeno 2079 x
32391B0E-A21C-46BA-BB50-D3A6ABD4491A.jpeg
nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

Glengoyne má nový design, celkem to jde, jen ta husa v letu mi přijde divná :)

https://www.glengoyne.com/news-events/g ... i6dnSl2IpY
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar »

Nic moc, jen ta husa je super.
tomasak
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od tomasak »

Ten Ardbeg mi přijde za tu cenu mimo.

Odesláno z mého Mi MIX 2 pomocí Tapatalk

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

tak i Benriach má redesign a řekl bych že předělali i core, ale já v tom jejich core měl vždy bordel
https://www.benriachdistillery.com/our- ... -flagship/

ale flašky s mi líbí :)
LukeD
Znalec
Znalec

Příspěvek od LukeD »

To se zase všichni zbláznili? Mně se tedy ta změna nelíbí ani trochu. A vůbec mi přijde, že skoro každá změna je jen k horšímu. Svého času třeba Auchentoshan, Bowmore, Springbank, Talisker DE, Lagavulin DE - ve všech případech se mi víc líbí starý design. A bude toho určitě víc...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
salam15
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od salam15 »

Jestli ti přijde, že každá změna je k horšímu, tak je to neklamné znamení, žes již stár ;)
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Odpovědět