Nové lahve whisky na trhu

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od Kobalt »

Blend newmaků, dva grainy a jeden Speyside single malt? Proč ne, třeba to bude dobré. A já teď musím vymyslet nějaký koktejl z těch dvou co tu mám doma (GC a B:Barrel), když už je to i mainstream
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od nidan »

nápis prvního řádku na flašce all the depth and body of a rich, classic malt (ano vím že je tam čárka, ale právě ta čárka je podvod na nezkušené whiskaře) popírá vše co Granti kdy vytvořili, je mi z nich nevolno a chtěl sem říct že si nekoupím ani flašku ale to už sem neudělal roky tak se nic nezmění, jen je budu hanět :D

doufám že SWA zakročí a tydle žvásty je nechá stáhnout ...
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od Kobalt »

nezkušený whiskař přece ví, že whisky musí být tmavě hnědá a že každý blend za 300 má sytost dvacetileté whisky. Tam možná u čirého destilátu zpozorní i ten nezkušený
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od nidan »

to si jen myslíš, rumy sou taky bílé a tmavé...todle je svinstvo
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od tornado »

nidan píše: 02 pro 2022, 10:20 to si jen myslíš, rumy sou taky bílé a tmavé...todle je svinstvo
Mě tedy pobavila cena, za kterou jsem to viděl nabízet. Za mě to je dost předražená obilná 40% vodka.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od nidan »

kolik boha ?
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od Nethar »

nidan píše:nápis prvního řádku na flašce all the depth and body of a rich, classic malt (ano vím že je tam čárka, ale právě ta čárka je podvod na nezkušené whiskaře) popírá vše co Granti kdy vytvořili, je mi z nich nevolno a chtěl sem říct že si nekoupím ani flašku ale to už sem neudělal roky tak se nic nezmění, jen je budu hanět :D

doufám že SWA zakročí a tydle žvásty je nechá stáhnout ...
Co ti konkrétně vadí? Jaký tam je podvod?
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od nidan »

all the depth and body of a rich classic malt

new make grain nemá, ani hloubku, ani tělo ani bohatost a natož srovnatelnost s klasickou sladovou ...
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od Nethar »

No jo, to chápu, že ti vadí, ale oni neříkají, že to je klasická sladová a tyhle tasting notes kecy to jsou prostě marketingové kecy, to máš všude. Jak jsem psal v chatu, na SMWS lahvi se dočteš, že je to rozinkový dortík s vanilkovým přelivem a taky můžeme dupat, že to nechutná jako rozinkový dortík s vanilkovým přelivem. Na veganským sójovým čočka burgeru se taky dočteš, že to je k nerozeznání ba ještě lepší než skutečné maso. To přece není podvod, to jsou jen kecy a ničím se v tom Granti neodlišují od prakticky celého zbytku whisky scény. Jak by v tom mělo SWA prosím tě zakročovat? To může zakročit, pokud budou tvrdit, že je to whisky nebo že je to 10leté.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve whisky na trhu

Příspěvek od nidan »

1) smws má cask a flašek stovky, tady jich bude mnohonásobně víc, navíc aby sis todle koupil nemusíš být nikde člen ale stačí navštívít místní lídl

2) veganský skoro burger je dneska předmětem změny zákona a nemůžeš to na něco co není maso napsat něco co jako maso zní ...

3) jesli SWA vadí glen na německé single malt tak todle je za mne mnohem více matoucí a v konzumentovy ná budit představu že pije whisky
Odpovědět