Nové lahve whisky na trhu

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Kobalt »

Fermutation zní hodně zajímavě... to vypadá jako neřizené divoké kvašení, které tak miluji u jamajských a haitských rumů ;) (Clairin :twisted: )
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

ježíši to je ale bullshit ten příběh Ardbegu :lol:
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od spyna »

Nevyšlo info o téhle limitce 1. dubna ;) . Jestli ne je to totální marketshit :puke-front: ...
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Martin2 »

Apríl to není, nejzazší info co jsem našel je z 27.3. :text-link: a jako obyvkle se těží z databáze TTB takže ta flaška bude. Podle mě jestli něco, tak prostě kvasili dýl než normálně a jestli kvasej běžně pod víkem tak tuhle várku jeli bez vík, na vzduchu. Kolem je obvyklý markeťácký příběh, což ale nic nemění na tom že to třeba bude zajímavej jinak kvašenej a navíc s udáním věku 13yo Ardbeg. Dal jsem to sem jen pro info, třeba se někomu bude hodit mít tu informaci 2 měsíce dopředu, jasně že si z blábolů na etiketě místní harcovníci nesednou na zadek :doh:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

TTB ješně není záruka že láhev bude :) zrovna LWMH je známý tím že do usa posílá labely které potom nevydává a používá to jako marketing zdarma ;)
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Martin2 »

nidan píše: 04 dub 2021, 17:03 TTB ješně není záruka že láhev bude :) zrovna LWMH je známý tím že do usa posílá labely které potom nevydává a používá to jako marketing zdarma ;)
Z mý zkušenosti je to spíš otázka času. Všechno co jsem loni z TTB viděl, vyšlo (cca 50 lahví). Něco do 2 měsíců něco do roka a něco klidně i dýl jako třeba Ardbeg Scorch (zatím nevyšel) ten tam visí už asi rok a během tý doby tu etiketu 2x změnili.
Ono selsky, proč by někdo vytvářel etiketu a trávil tím čas a peníze a pak nic, jako reklama jsou určitě efektivnější způsoby jak za ní utratit prachy.
Ale jo může se i stát že něco se tam objeví a nezrealizuje se ale je to spíš výjimka.
Vtipnej byl ten novej Fiddich 26, etiketa "unikla" už loni v březnu ale celkem obstojně si před tou premiérou (rok po etiketě) teď v březnu pohlídali eshopy.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od tornado »

Stejně jako toto fórum, tak i Glenmorangie se začíná vyžívat v moderním dyzajnu :happy-cheerleadersmileygirl:
image002.jpg
image002.jpg (21.08 KiB) Zobrazeno 2212 x
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Mirek »

No ty woe, Billovi jeblo... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Martin2 »

Mirek píše: 13 dub 2021, 19:10 No ty woe, Billovi jeblo... :mrgreen:
No tak on pan doktor L není normální od začátku :lol: kdo ho viděl mluvit tak ví :mrgreen:
Jinak ve stylu Cake asi dobrý, jako chápu že to je jako pletenej svetr ale tohle už je moc i na mě, Cake se mi celkem líbil.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

Lumsden je jeden k nejlepších žijícíh frajerů :!:
Odpovědět