Plantation SC Fidji 2001 Calvados Finish

Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Plantation SC Fidji 2001 Calvados Finish

Příspěvek od josé » 15 kvě 2016, 10:57

plfidji.jpg
plfidji.jpg (9.45 KiB) Zobrazeno 1402 x
Info:calvados finish, sud 1/2, 150 lahví
Alkohol:41 %
Původ:Fidži
Velikost:vzorek Zum Zum Cafe
Aroma:suchý, evropská dubovost. sladkost jen lehounce. vliv calvadosu bych naslepo nepoznal. trochu ředidlové, agricole míza. umakart. netradiční, originální, zajímavé. (b.3/3)
Chuť:sladkost 1/3, originální i v chuti. výrazně dubový. calvados by tu byl, když vím, že ho hledat. vysychající a stahující. po delší době v puse sládne, není tak pikantní, je jemný (b.2/4)
Dozvuk:nasládlý, karamel, čokoláda, arašídy (b.1/2)
Shrnutí:originální. můj první z černé singlecaskové řady Plantation. (b.1/1)
Body:7
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Plantation SC Fidji 2001 Calvados Finish

Příspěvek od Hunter » 06 úno 2017, 07:48

Plantation SC Fidji 2001 Calvados FinishSud číslo 1/2, láhev číslo 78/150.
Barva:
Alkohol:41 %
Původ:Fidži/Francie
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/4236- ... dos-finish
Aroma:Vliv calvadosu mi přišel od první chvíle hodně znatelný, jako když si čichnete ke štrůdlu. Skořice, odleželá nastrouhaná jablka, rozinky. Je ale i trochu ředidlový. Dál med, tmavá čokoláda, dřevo. (88 b)
Chuť:Napřed je v chuti sladší, pak se ozve štrůdl a koření, postupně v chuti sladkost ustupuje a na koci je už znatelně suchý. (87 b)
Body:87
Shrnutí:Další ze single cask série Plantationu, donesl jsem si vzorek z baru Kocour a přímo jsem srovnával s dalším vzorkem, Plantation SC Belize 2004 Port Finish, což byl můj nejlépe hodnocený rum za minulý rok. Vliv calvadosu byl silnější, než jsem čekal, špatný rum to určitě není, takový snad Plantation vyrobit ani neumí, ale z této řady mám favority jinde.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět