Plantation SC Brazil 1999

Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Plantation SC Brazil 1999

Příspěvek od josé » 18 čer 2016, 22:29

plbrazil1999.jpg
plbrazil1999.jpg (16.76 KiB) Zobrazeno 2062 x
Info:sud 2/4, 450 lahví
Alkohol:42 %
Původ:Brazílie
Velikost:vzorek Air Cafe
Aroma:hodně netradiční. kořenité, větrové, exotické dřevo. vůně lékárny, mast na klouby. z pozadí vystupuje lehká sladkost a umakartová umělost. za originalitu (b.3/3)
Chuť:sladkost 1/3. větrová. zelená travnatě syrová. sládne do umělé cukrovitost a výrazného karamelu. zároveň vínově nakyslá a perlivá po stranách jazyka. citrusy, grepová kůra. šťavnatá (b.2/4)
Dozvuk:hřejivý, dlouhý. sladší. ovocný - papája, pomeranč. karamel. po dlouhé době náznak agricole zemitosti (b.1/2)
Shrnutí:příjemný lehký rum. baví mě. podle starého kolku na lahvi, už určitě nebude k sehnání, takže jsem rád za ochutnání navíc za příjemnou cenu (b.1/1)
Body:7
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Kobalt
Znalec
Znalec

Re: Plantation SC Brazil 1999

Příspěvek od Kobalt » 19 čer 2016, 11:05

Prokleté Brno :D
Já tě snad poprosím o odebrání vzorku.
Brazil 1999 šel do prodeje v roce 2012 a na rozdíl od jiných SC nemá třetí dozrávání ale jen Plantation standart bourbon a poté cognac sudy.
Projel jsem net a v prodeji ho mají jen tady
(prokleté Brno :D)

Pokud by jste kdokoliv měli otázky ohledně Plantation tak pište Guillaume Lamy <gdlamy@verizon.net>, ten byl vždycky ochotný odpovídat. Má sice na starosti Severní a Jižní Ameriku, ale všichni 3 co mají rozdělenou Evropu se na mě vykašlali.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek od josé » 19 čer 2016, 16:49

mě o vzorek určitě nepros. sám jsem se do Brna dostal asi po 4 letech slibů. takže příští moje návštěva bude zase v roce 2020 :)
a celou lahev si pořizovat neplánuju. ale dost možná ji mají v ZumZum/Rumhouse v Praze, což by pro tebe bylo blíž. černých SC tam měli několik. vyzkoušel jsem u nich onehdá Fidji a Trinidad. ty další už konkrétně nevím. případný dotaz přes jejich FB profil by mohl padnout na úrodnou půdu.
díky za kontakt na zástupce Plantation. ten se může někdy hodit.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marvin » 19 čer 2016, 18:18

Jo, tenhle jsem v roce 2013 dal v místní anketě v kategorii rum na 3.místo. Zajímavý i když Epris od Renegate rum mi přišel o něco lepší.

Odpovědět