Arehucas 7 Años

Rum je alkoholický nápoj destilovaný z melasy, nebo ze šťávy získané z cukrové třtiny.
Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Arehucas 7 Años

Příspěvek od Hunter » 15 črc 2016, 17:47

Obrázek
Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Kanárské ostrovy, Španělsko
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/49-arehucas-7-year
Aroma:Tmavá čokoláda, medovina, staré dřevo, starý nábytek, lehce peprmint. (85 b)
Chuť:Chuť je příjemně nasládlá, karamelová, s decentní větrovostí a tmavou čokoládou. Tělo střední, čekal jsem víc řídké, takže fajn. (84 b)
Body:85
Shrnutí:Dostal jsem sebou domů grátis jako pozornost barmana z Kavárny/baru Kocour na doma zbytek lahve a musím říct, že vzhledem k ceně a mládí rumu mě docela mile překvapil. Dá se sehnat momentálně za něco málo přes 350 korun, na běžné, nenáročné popíjení, nebo třeba pro začátečníky mi přijde dost v pohodě, pro mě určitě lepší volba, než třeba El Dorado 8 yo. Lahev si asi pořídím.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Arehucas 7 Años

Příspěvek od josé » 26 led 2017, 20:04

Web:https://arehucas.es
Alkohol:40 %
Původ:Kanárské ostrovy
Velikost:vzorek
Aroma:hlavně cukrovokaramelová sladkost, trocha mandarinkového kompotu, čokoláda, lékořice, vanilka. musím dolovat ze sklenky, přijde mi slabší (b.1/3)
Chuť:sladkost 2/3. hladký. porce hořčího dřeva (spíše tmavého E.O.), která sladkost maskuje, něco ovocné šťavnatosti - že by sudy po sherry? perlivá kořenitost (b.2/4)
Dozvuk:mírný až nijaký. hlavně karamel. špetka dřeva a ovocnosti. po delší době minerální, hlinitá travnatost (b.0/2)
Shrnutí:takový obyčejnější a nijak extra bohatý rum. ale zas tak hrozné to není. na přilepšenou (b.1/1)
Body:4
"lepší jedna recenze nežli pytel keců." *** Whiskybase

Odpovědět