Česká whisky s.r.o.

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od salam15 »

Že se ještě zavzdušňujete a navíc si mě berete do huby. Já bych ocenil, kdyby další příspěvek v tomhle vlákně byl až ten, v kterém někdo z vás napíše: Třebíč nyní již nelže, nepodvádí a vydává poctivý produkt. (Jo a nemělo by to být na apríla, to si Hugo k svátku nezaslouží)

Odesláno z mého 2201116SG pomocí Tapatalk

Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od tornado »

salam15 píše: 17 kvě 2022, 11:17 Že se ještě zavzdušňujete a navíc si mě berete do huby. Já bych ocenil, kdyby další příspěvek v tomhle vlákně byl až ten, v kterém někdo z vás napíše: Třebíč nyní již nelže, nepodvádí a vydává poctivý produkt. (Jo a nemělo by to být na apríla, to si Hugo k svátku nezaslouží)

Odesláno z mého 2201116SG pomocí Tapatalk
Hugo Salám. S takovým jménem to nebude mít ve škole jednoduché :confusion-confused:
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od salam15 »

Nebude
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Kobalt »

přepis zvídavé otázky jednoho místního kolegy a následné třebíčské odpovědi ;)

Otázka: "můžete prosím tedy sdělit odkud ten líh berete a na kolik % byl vypálen ? nevím kde jste vzali spojení grain spirit, jelikož tak se označuje to co vyteče z kolony, jenže do složení blended whisky by měla jít grain whisky, v překladu, obilná whisky (stařená min. 3 roky v sudu). Za mne víte moc dobře že tam lejete nestařený líh a whisky tím řežete. Slovo Highland v překladu není věc pohledu, je to dle skotského zákona chráněná lokalita a SWA toto tvrdě potírá, stejně jako potírá chráněné lokální názvy jako glen, ben, atd. "

Třebíč: "pane ja se snažím správně označit zásoby již nasudovane Whisky které jsem ja nevyraběl (pracuji ve firmě od listopadu)a snažím se jejich mícháním zlepšit kvalitu výsledného produktu…co se tyče budoucnosti tak nárazově spoluprácujeme s Lihovarem Sudlička kde destilujeme na kontinualnim rektifikačnim aparatě (patent still)ale ječnou záparu o výsledné sile sladoveho destilátů cca 75-78% co pak chci použit do blendu a chystáme taky smlouvu s Lihovarem Budeč (je na Vysočině)který má v portfoliu taky stařený obilní destilát (líh)"
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od nidan »

tam musí být bordel když ani neví co tam kde je ... odtud bych chtěl něco pít :o
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Mirek »

Puntičkáři... :lol: :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od nobynoblhoch »

Ale ceny velkoryse drží :clap: :D blend za litr, to už je sakra mazec
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Petr KomáreK »

Ján Balog: „Nové portfolio produktů je jen začátek.“

https://sdeleni.idnes.cz/zpravy/jan-bal ... leni_hradr
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od nidan »

začátek konce
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Kobalt »

nějak si nejsem jistý, jestli to s touhle pověstí stojí za to zachraňovat. Když jsou původní zásoby skoro nepužitelné a stejně se to pálí jinde, to už mohli udělat klidně i novou značku. Jenže s tím, kolik zas dali za (masovou) reklamu, chápu že se té značky drží :D
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Odpovědět