Marty Brandy 20 yo

Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Marty Brandy 20 yo

Příspěvek od josé » 07 led 2017, 18:02

při návštěvě brněnské podnikovky R.Jelínka jsem už nevěděl, co si dát a tak se ptám Jerryho, co je v té tmavězelené matné lahvi. prej brandy. od Jelínka. hmm, tak mi to teda nandej.
tady kopíruju nějaké info z webu:
20 rokov staré brandy, vyrábané z najkvalitnejších cyperských odrôd hrozna, zrejúci v dubových sudoch. Má tmavo jantárovú farbu, chuť a vôňu obsahujúcu v sebe sladkosť hrozna a jemnú drevnatosť.
a ofiko katalogu:
Brandy patří do tradičního sortimentu společnosti již od jejího založení. Produkt MARTY BRANDY navazuje na tradici výroby brandy Denis Mounié založenou ve Vizovicích bratry Jelínkovými v roce 1923, kdy byly uzavřeny licenční smlouvy se společností J. Denis, Henri Mounié & Co, významnou firmou produkující brandy z oblasti Cognac ve Francii. Již více než devadesát let se ve Vizovicích vyrábí a zraje brandy té nejvyšší kvality, plně srovnatelné s věhlasnými značkami koňaků a brandy. Třicet let zrání propůjčuje původnímu vinnému destilátu jak jantarovou barvu, tak především vůni a chuť odkazující právě k sudům, ve kterých zraje až do své ušlechtilé podoby.
martybrandy.jpg
martybrandy.jpg (7.83 KiB) Zobrazeno 1034 x
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Aroma:sladké. hodně karamel, připálené hrozinky. červenorybízová marmeláda. (b.1/3)
Chuť:nějaká divná. cukrová vata, jakási umělost. zvláštní dřevo nebo spíš hořké slupky z vína, pecičky. těžko se popisuje. nic moc. (b.1/4)
Dozvuk:bezprostředně po polknutí téměř žádný. později se objeví sladkost a marmeládovost. (b.0/2)
Shrnutí:bohužel, to mi teda nechutnalo. ne, že bych čekal kdovíjaký zázrak, ale tohle je vážně divný. o to větší šok jsem měl při přečtení dvacítky na lahvi. (b.0/1)
Body:2
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět