Whisky Bible

Zajímavé knihy, časopisy, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Bible

Příspěvek od nidan »

salam15 píše: 22 zář 2020, 13:19 a že si nechá platit za přední umístění v žebříčku a tak by na něj nikdo neměl dát.
to by hlavně ty palírny co od něj dávaj ruce pryč museli nejdřív přiznat že si tyhle soutěže kupují :lol: je levnější z něj udělat blázna :lol:
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Whisky Bible

Příspěvek od Petr »

-
...vypadá to, že holka má vliv, přidávají se jí tam další
No, mně to spíše přijde, že by ho teprve chtěla mít a naznala, že je vhodný okamžik - Jim píše léta pořád stejně, to víme, Becky taky, jeho WB dosahují leta milionových vydání, ale najednou jí, a v jejích patách mnoha firmám, to vadí a dělá z toho, s pomocí superkorektních připrcávačů nosné téma. Větší pokrytectví neznám. Kdo nejde s námi, jde proti nám! To u nás bylo, mohl bych povídat, rodiče, prarodiče ani nemluvě.
Netuším, co za touto kampaní vězí. Třeba něčí (BP) zatím nenaplněné ambice? Jímá mně ovšem hrůza, jestli to jsou, nedejbože, "dobré úmysly". Těmi bývá dlážděna cesta do pekel. Další pohnutky si netroufnu uvádět, to by zavánělo konspirací, a té nejsem přítel.
Dalo by se k tomu tady rozepisovat zeširoka a dlouze, asi trochu "mlátit slámu", ale raději končím, jako Petr Komárek. Navíc už jsem k tomu něco sdělil jinde na sítích.
Krom toho při psaní cucám "Le Rhum Par Neisson, 52,5%", a kdyby moc dlouho, mohl bych se zmatlat. Mimochodem, by mně zajímalo, jestli rumaři mají svého JM nebo jsou to suchaři?
:hand:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Bible

Příspěvek od nidan »

Také Jim dostal naštěstí prostor se k tomu vyjádřit
https://www.thespiritsbusiness.com/2020 ... w_HOtYNOh4
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Whisky Bible

Příspěvek od salam15 »

Trochu jsem doufal, že Jim napíše: Jsem hrdý prasák a vy mi všichni polibte rektum, protože já jsem nejúspěšnější spisovatel o whisky. Bohužel zůstal jen u toho, že je nejlepší, a pak přidal pár pokryteckých keců.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Whisky Bible

Příspěvek od nidan »

Ano, Jim je velkohubý, nabubřelý vůl. Ano, je jisté že některé ty jeho recenze jsou sexistické a uráží ženy. Nepochybně!
Mě nevadí že to Becky udělala, vadí mi jak to udělala. Kdyby mu jako kolegyně whisky novinářka slušně napsala že si myslí jako většina žen, že ty recenze jsou urážející a ať to v příštím bibly nějak narovná, by bylo minimálně slušné a respektující. Kdyby to Jim neudělal a nebo jí naopak poslal sexisticky někam tak s tímto úvodem by to mělo daleko vyšší váhu a za mne bych to bral všemi deseti. Pod to bych se podepsal. Becky to ale neudělala, jen ho pošpinila bez možnosti se obhájit, takto se novinařina nedělá, tak se dělá bulvár a mne vadí že to proniká do whisky světa...
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Bible

Příspěvek od joy »

pod to se podepisuji a jen dodavam, ze jak rikal Jim: doted se mu nikdo neozval s tim, ze ma problem s jeho vyjadrovanim. A najednou se vsichni muzou po*rat, aby se k tomu vyjadrili, poprve od roku 2003 a po milionu prodanych kusu?

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky Bible

Příspěvek od Petr KomáreK »

ano, takhle se nedělá novinařina, ale tvrdý a funkční nátlak a vydírání
nikdo veřejně nebude podporovat sexismus
takže kdo nesouhlasí s Becky, tak ho vlastně podporuje a to mu přinese problémy a špatnou nálepku
bohužel fůra se hlásí k její podpoře i když by stačilo mlčet a pak to strhává další a další

tohle už bylo vidět mockrát s mnoha různými názory a hnutí, kdy i třeba původní dobrá myšlenka přešla v čistý fanatismus
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Odpovědět