Ophyum 12 Años

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Ophyum 12 Años

Příspěvek od Hunter » 19 pro 2017, 13:57

Obrázek

Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Dominikánská republika
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/3796-ophyum-12-year
Aroma:Vůně veskrze suchá, hodně do hřebíčku, jen lehce lesní med, trochu koňakový dojem a na závěr špetka lékořice. (84 b)
Chuť:Po suché vůni mě Ophyum mile překvapil velmi příjemnou nasládlostí v chuti. Mléčná čokoláda, kokoska, skořice, ždibec větrovosti. (88 b)
Body:86
Shrnutí:Překvapila mě kombinace suchého aroma a následné sladkosti na jazyku. Chutí jasný Dominikánec, stáj Oliver and Oliver se nezapřela. První můj ochutnaný Ophyum, z řady 12, 17 a 23 nejmladší a zaujal. Ochutnán v českolipském baru Egypt, kde je nabídka čítající více než 60 druhů rumů.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Ophyum 12 Años

Příspěvek od josé » 13 led 2018, 23:24

Info:lahvováno 2016, 1500 lahví
Alkohol:40 %
Původ:Dominikánská republika
Velikost:vzorek Egypt
Aroma:slabší. mírně větrové, lihovější. vanilka, trochu třtina, prach na půdě. moc neláká k napití. (b.1/3)
Chuť:sladkost 2/3. oproti suché lihové vůni je v chuti hodně sladký. zvláštní dřevo, jablečné křížaly, citrusová šťavnatost. (b.2/4)
Dozvuk:vanilka, to zvláštní dřevo, třešně, cukrová vata. vysychá. (b.1/2)
Shrnutí:škoda vůně. ta mi přišla hodně slabá. v chuti sladký. zaujal zvláštní dřevitostí. (b.0/1)
Body:4
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět