Compañero Ron Panama

Odpovědět
Kobalt
Znalec
Znalec

Compañero Ron Panama

Příspěvek od Kobalt » 24 pro 2017, 12:50

A do třetice rum přímo společnosti 1423, tentokrát po karibiku přichází čistá síla z Panamy, 54 procent a 12 poctivých let. Tenhle kousek se v této době teprve lahvuje a do celosvětového prodeje jde na začátku roku 2018
17_23 - kopie.PNG
Alkohol:54 %
Původ:Panama
Poznámka:Advent 2017, vzorek 24/23
Aroma:Silné kakao, hořká čokoláda, horká čokoláda, trošky sladkého ovoce, dřeva a mízy.
Chuť:Hořké kakao, intenzivní čokoláda, pichlavost a sladké ovoce.
Dozvuk:Intenzivně kakaová horká čokoláda.
Shrnutí:Čokoládový nářez, tohle je jasný kandidát na láhev.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Compañero Ron Panama

Příspěvek od josé » 17 čer 2018, 09:26

Web:http://www.1423.dk
Původ:Panama
Velikost:vzorek Rumfest 2018
Aroma:dominantní čokoládovost zvláštního druhu, divná - ani teplé kakao ani rozteklá milka ani hořká. trochu do vaječňákova. sušší tóny. něco zeleného, míza. moc k napití neláká. (b.0+/3)
Chuť:sladkost 1/3. celkem ostrá potvora. říznější destilát posypaný práškovým kakaem. pikantní s kapkou medu. (b.1+/4)
Dozvuk:trochu zvláštní. suché tmavé kakao. sládne. kokos, větrový a hodně vanilky. (b.1/2)
Shrnutí:výrazně čokoládový rum. zajímavý, ale flašku bych nechtěl. na můj vkus nějak moc divný. panák jako tečka letošního rumfestu ok. žil jsem v domnění, že to má být čokoládou dochucované, ale na webu nic nemají, tak je to asi od přírody. (b.0/1)
Body:3
"lepší jedna recenze nežli pytel keců." *** Whiskybase

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 17 čer 2018, 09:33

Co jsem se o tom bavil s pánem z 1423, tak je to opravdu čistý rum. A mě chutnal když jsem ho měl jako vzorek, tak uvidíme až načnu láhev co jsem si koupil na Rumfestu.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 10 čer 2019, 23:28

Compañero Ron Panama

Barva:
Velikost:vzorek 0,02 l z RumFestu 2018
Aroma:Výrazné, sladké. Kakao, hořká čokoláda na vaření, med, trochu rozinky a nepatrně vegetace. Zblízka dominuje kakao a skoro přebíjí vše ostatní. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť:Sladká, hřejivá s tenčím tělem. Kakao, citrusy, med, zelená třtina a tmavá čokoláda.
Dozvuk:Pozvolna odeznívá chuť a zvýrazňuje se kakao.
Shrnutí:Docela příjemný slaďák, vyšší procenta jsou fajn. Lahev mít nemusím.

Odpovědět