www.Whiskybase.com

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
Odpovědět
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od zombice »

Krel píše: 12 led 2021, 13:42 Máte někdo zkušenosti s nakupováním na marketu WB?
Vždycky mi to přišlo takové zdlouhavé a svým způsobem riskantní, ale je to jen možná můj pohled z vnějšku.
Co je na tom zdlouhavého? Vybereš si láhev, zaplatíš a čekáš až dojde balík. Ono to na nějakém eshopu funguje jinak, jako že zaplatíš a hned zvoní zvonek a u dveří je balík s vybranou lahví? :-) Riskantního na tom taky nevidím nic, jediný co je diskutabilní je výše odměny pro WB, ale i ta mi přijde rozumná.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od salam15 »

Tak ještě má Krel možnost kupovat na alkobazaru - ten má skvělé ohlasy na webu martinkrupicka.cz, a to je ve světě investic do whisky velké jméno.
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od zombice »

Tak je jasný, že díky alkobazaru každému správnému investorovi momentálně roste investiční portfolio nejen českých produktů závratným tempem. Kam se na ty procenta hrabe Folio :-D
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od salam15 »

A vzhledem k tomu, jak je to na alkobazaru organizované že strany provozovatele, tak je to jistě bezpečnější a ne tak zdlouhavé...
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Krel
New-make
New-make
Příspěvky: 52
Registrován: 19 čer 2017, 15:36

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od Krel »

zombice píše: 13 led 2021, 09:40
Krel píše: 12 led 2021, 13:42 Máte někdo zkušenosti s nakupováním na marketu WB?
Vždycky mi to přišlo takové zdlouhavé a svým způsobem riskantní, ale je to jen možná můj pohled z vnějšku.
Co je na tom zdlouhavého? Vybereš si láhev, zaplatíš a čekáš až dojde balík. Ono to na nějakém eshopu funguje jinak, jako že zaplatíš a hned zvoní zvonek a u dveří je balík s vybranou lahví? :-) Riskantního na tom taky nevidím nic, jediný co je diskutabilní je výše odměny pro WB, ale i ta mi přijde rozumná.
Pokud to bude fungovat, jak píšeš Ty, tak nic:-). Ale pokud si dám whisky do košíku, zaplatím a následně mi Pepa z horní dolní (přeháním) má poslat whisky, tak si myslím, že to zdlouhavější určitě je.
Ale mám jen pár zkušeností hlavně s odpověďmi na dotazy ohledně zaslání více fotografií apod., kdy ty reakční časy nebyly nejrychlejší.
Ad. riskantní - to máte pravdu, jen osobně nemám rád PayPal, nicméně to je subjektivní problém. Tedy v tomto bodě odvolávám.
Krel
New-make
New-make
Příspěvky: 52
Registrován: 19 čer 2017, 15:36

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od Krel »

salam15 píše: 13 led 2021, 10:02 Tak ještě má Krel možnost kupovat na alkobazaru - ten má skvělé ohlasy na webu martinkrupicka.cz, a to je ve světě investic do whisky velké jméno.
Jo děkuju :lol: .
Obrázek jsem si udělal a ty ceny jsou skutečně lidové :dance:
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od zombice »

Krel: já jsem takhle pár lahví prodal a máš pravdu, že rychlost komunikace může být problém (to ale i u některých eshopů). Beru to podle sebe, většinou večer jsem si všiml emailu, že je láhev "koupená". Druhý popř. třetí den jsem jí poslal a do pár dní jí měl zájemce u sebe. Pokud bys měl pocit, že prodávající nekomunikuje, tak lze kontaktovat WB, obchod zrušit a oni ti peníze vrátí, ne? Paypal taky extra rád nemám, ale zrovna ze strany kupujícího mi to přijde šumák, prostě tam máš navázanou kartu. Prodávající to má daleko horší s tím, že mu přijdou eura a pokud nejsi v eurozóně, tak je buď musíš "vyprat" zlodějským kurzem nebo utratit jinde...
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od joy »

Proc nemate radi paypal?

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Jaa(c)
New-make
New-make
Příspěvky: 57
Registrován: 23 led 2016, 16:22

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od Jaa(c) »

Paypal má dost nevýhodný kurzy (taky je to v podstatě jediný na čem vydělává). Na placení je to jedno, tam jejich kurz nemusíš využít, ale když si chceš třeba poslat eura na účet v CZK, tak se to moc nevyplatí...
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: www.Whiskybase.com

Příspěvek od joy »

Jo, tak kurz je naprd, zvlaste ten jejich nastavenej, vzdy se proklikavam, ze chci platit v eurech. Tam to vychazi lip.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Odpovědět