Brexit

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
Krel
New-make
New-make
Příspěvky: 52
Registrován: 19 čer 2017, 15:36

Re: Brexit

Příspěvek od Krel »

Jo tohle mě dost děsí:-(.
Zajímalo by mě jak se to vyvine, neb to zatím na nějakou dohodu mezi UK a EU nevypadá.
Nezjišťoval si někdo, jak se to bude dotýkat lahví nakoupených skrze aukce (např. Scotch Whisky Auction apod.)?
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Brexit

Příspěvek od Nethar »

Neblbni, to se vše řeší. Vždyť je teprve prosinec, teď se tak nějak začaly řešit jaderné dohody a kontroly na hranicích :-) ;-)
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Brexit

Příspěvek od joy »

Nevypada, protoze je Johnson debil. Vsadil vsechno na jednu kartu a to, ze zvitezi Trump, se kterym uzavre vyhodne obchodni dohody. Ten prohral, Biden pravdepodobne nic takovyho neudela, a Boris tak skutecne dovede GB k tvrdemu brexitu a nakonec pak i k tomu, ze GB bude LB (Little Britain). Protoze cekam, kdy se zacnou bourit Skoti a Severni Irove, kterym zase uprostred baraku vyroste hranice, neb puvodni dohoda o hranicich v mori padla (dojednani za Mayove). Ono moc povedomi o tom, ze EU a potazmo Schengen muze za to, ze IRA ztratila diky tomuto silu. A opetovne zavedeni hranic muze zase tohle rozpoutat.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Brexit

Příspěvek od tornado »

Já už jsem si všechno dávno vyřešil a jsem v klidu :sleeping-boring:
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Brexit

Příspěvek od salam15 »

Počkej, ty jsi vyřešil Severní Irsko? Tak to respekt :-D
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Brexit

Příspěvek od Nethar »

Tak tornádo dokáže vyřešit dost věcí a Severní Irsko zrovna nepatří k těm největším (aneb tvrdý brexit).
tornado.jpg
tornado.jpg (35.85 KiB) Zobrazeno 3510 x
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Brexit

Příspěvek od tornado »

salam15 píše: 07 pro 2020, 10:03 Počkej, ty jsi vyřešil Severní Irsko? Tak to respekt :-D
To jsem vůbec nenapsal :shock: Takto překroutit větu, to dokáže jenom právník :doh:
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Brexit

Příspěvek od LukeD »

Nejméně tucet průzkumů provedených v posledních měsících ukazuje, že podpora nezávislosti nikdy nebyla tak populární. Server BBC na konci října uvedl, že průzkumy veřejného mínění už čtyři měsíce po sobě ukazují, že nezávislost Skotska podporuje většina voličů. Podle průzkumu společnosti Ipsos Mori dokonce až 58 procent Skotů. Server to označil za "nejtrvalejší podporu odtržení v moderní historii".

Ještě více Skotů (skoro dvě třetiny) si pak podle průzkumu myslí, že britská vláda by měla přinejmenším umožnit druhé referendum. Sama Sturgeonová minulý týden prohlásila, že ho chce uspořádat už v roce 2021. A její pravděpodobné vítězství v květnových volbách by mohlo její vyjednávací pozici vůči Londýnu ještě posílit.
zdroj: Skotové podporují odtržení více než dřív. Johnson chce utahovat vztahy, nedaří se mu

A tady aktuálně ohledně vyjednávání a možných konsekvencí: "Poslední večeře" nepomohla. Brexit se řítí do propasti, obě strany očekávají chaos
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Brexit

Příspěvek od joy »

Oni nejen Skotove se budou chtit trhnout, ale i Severni Irsko, zvlast pokud fakt nebudou hranice v uzine mezi Skotskem a Irskem.
Myslim, ze Johnson a jeho poskoci jsou takovi zahledenci do sebe, ze jim to vubec nedochazi. Nebo si nysli, ze to silou potlaci? Nevim.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk


Naposledy upravil(a) joy dne 12 pro 2020, 12:43, celkem upraveno 1 x.
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Brexit

Příspěvek od salam15 »

Každopádně to bude zajímavé...
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Odpovědět