Rum & Cane French Overseas XO Rum

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Rum & Cane French Overseas XO Rum

Příspěvek od Hunter » 01 lis 2018, 12:51

French Overseas XO Rum.png
French Overseas XO Rum.png (75.56 KiB) Zobrazeno 412 x
Rum od společnosti West Indies Rum & Cane Merchants, tento je z jejich řady Remarkable Regional Rums a jedná se o blend rumů z Martiniku a Reunionu.
Barva:
Alkohol:43 %
Původ:Martinik a Reunion
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/4169- ... veaseas-xo
Aroma:Očekával jsem agricole mízu a místo ní mě překvapila příjemná nasládlost, tropické ovoce přelité květovým medem, lehce se ozývá i náplň československých rumových pralinek. (85 b)
Chuť:V chuti převážně suchý, ale ne nějak přehnaně vysušující. Náznak mízy tu je, čerstvé dubové dřevo, kandované tropické ovoce, v dochuti pak lehká kořenitost. (83 b)
Body:84
Shrnutí:Ochutnán vzorek od josého (díky!), který měl celou lahev.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: French Overseas XO Rum

Příspěvek od josé » 11 lis 2018, 23:37

Web:http://rumandcane.com/
Info:batch n°3
Alkohol:43 %
Původ:Martinik+Reunion
Velikost:půllahev
Aroma:kultivovaný agricole základ. příjemný. míza, pomerančová kůra, kakao, perníčky, starý nábytek, opálenost, švestky, vařená zelenina. (b.2/3)
Chuť:sladkost 1/3. rozteklá mléčná čokoláda, karamel. zelenost, míza, dřevo. pomeranče, skořice, jablečný kompot. větrovost. (b.3/4)
Dozvuk:odeznívá chuť. výrazně čokoláda a švestky. meruňkový kompot. dřevo. větrový, hřejivý. bebe sušenky, seno. (b.1/2)
Shrnutí:klasický agricole vliv je asi nejvíce patrný ve vůni. jinak je hodně čokoládový s kořením. bez barvení, bez doslazování. měl jsem flašku napůl s kamarádem na víkendovou brigádu na chatě za krásných 860. já jsem si velmi pochutnal. neváhal bych ho komukoliv doporučit. (b.0+/1)
Body:6+
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět