Malecon 18 yo

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Malecon 18 yo

Příspěvek od Hunter » 22 lis 2018, 12:34

Malecon 18 yo.png
Malecon 18 yo.png (107.54 KiB) Zobrazeno 544 x
Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Panama
RumRatings:https://www.rumratings.com/brands/1476- ... al-18-year
Aroma:Oproti 12 yo verzi výrazně bohatší aroma, stále však svým způsobem jemné a uhlazené. Cedr, trocha kokosu, med, mléčná čokoláda, v závěru badyánová větrovost. Nic brutálního, krásně zakulacená vůně. (88 b)
Chuť:Překvapil výraznou suchostí, z vůně jsem nabyl dojmu, že by mohl být nasládlý. Není. Kakao, čokoláda, anýz, exotická dřevitost, cedr (ten mívám v poznámkách u Panamy často). (87 b)
Body:87
Shrnutí:Ochutnáno s josém při další degustaci Hořicko-českolipské rumové mafie. Výrazně lepší, než Malecon 12 yo, ale také přiměřeně dražší.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Malecon 18 yo

Příspěvek od josé » 22 pro 2018, 19:46

Alkohol:40 %
Původ:Panama
Velikost:vzorek
Aroma:výraznější nahnilé ovoce, jablka. suchost, dřevo, piliny. těžší. med, exotické dřevo, kakao, vanilka. (b.2/3)
Chuť:sladkost 2/3. medově sladká, smíchaná s kořením (dubové, skořice), hřejivá, ovocná šťavnatost. dřevo výrazněji než u 12. drhne. čokoládová. (b.2+/4)
Dozvuk:sladce dřevitý. sušené ovovce, čokoláda. (b.1+/2)
Shrnutí:o dost lepší než souběžně porovnávaný 12 yo. tento je jemný, více dřevitý, ale nepřehnaně. líbí se mi. škoda méně intenzívní vůně. pohodový, vyklidněný a vyzrálý rum. na popíjení super. (b.0/1)
Body:6
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět