Pyrat Cask 1623

Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Pyrat Cask 1623

Příspěvek od josé » 07 bře 2019, 00:21

pyrat1623.jpg
pyrat1623.jpg (22.85 KiB) Zobrazeno 508 x
Web:http://www.pyratrum.com
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:sladké, výrazně sirupové, pomerančové. protože tuším, že by ve vzorcích měl být Pyrat, jsem si jist, že je to on. jemné. AO dřevo, špetka vanilky, med, jitrocelový sirup. (b.2/3)
Chuť:sladkost 1/3. šťavnatá pomerančovost, citronová kůra, bez hořkosti. skořice, lékořice. větrová, řidší. pomerančové čokopiškoty, med. (b.3/4)
Dozvuk:sladký. lékořice, skořice a spíš než pomeranče starší AO dřevo. kardamom a badyán. jemný. (b.1/2)
Shrnutí:sušší, jemný, dezertní rum. jsem rád za ochutnání této rarity. dobrý, ale kdovíjak mě nenadchl. stejnak mi stále vrtá hlavou, zda ona pomerančovost je jen dílem sudů a destilátu nebo je přidaná. (b.0/1)
Body:6
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Marvin
Znalec
Znalec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrat Cask 1623

Příspěvek od Marvin » 07 bře 2019, 14:51

Zrovna když jsme cca před měsícem byli v Air cafe, tak sestra zapíchla prst do jejich rumového lístky a vyžádala si ho. Personál se za chvíli přišel omluvit, že už v láhvi nezbývá celý panák, ale to ji neodradilo - tak ji ho za chvíli přinesli zvlášť v broušené skleničce a neopomněli přitom zdůraznit, že dnes už je ta láhev jen na aukcích za dlouhé peníze. Celkem si ten poslední panák užila ;) .

Kobalt
Znalec
Znalec

Re: Pyrat Cask 1623

Příspěvek od Kobalt » 07 bře 2019, 19:25

Škoda té ceny a sehnatelnosti, ochutnal bych opravdu rád...

Marvine, když se mi něco takového naposledy stalo tak jsem ten necelý panák dostal na účet podniku... ale tedy nešlo o nic až takhle drahého.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Odpovědět